Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Cestopisy     

Tučepi, letovisko, které si zamilují tři generace

Město Tučepi na Makarské riviéře je dokonalé. Je velké akorát, aby v něm bylo dostatek zábavy i míst pro klidnou relaxaci. Má nádhernou širokou pláž a těšit se můžete na velmi kvalitní ubytovací služby, často doplněné i o wellness.

 

 

 

Pro dovolenou si zvolte Tučepi

Makarská riviéra je celá lemována nádhernými plážemi, které jsou z drobných oblázků. Díky oblázkům není moře nikdy zakalené a vy si můžete užívat křišťálově čistou hladinu. Některá letoviska na Makarské riviéře však mají pláže poměrně úzké. To není případ letoviska Tučepi! Tam se pyšní skutečně širokou a nádhernou pláží, která poskytuje pohodlí hostům, ubytovaným v hotelech v bezprostřední blízkosti pláže. Tučepi jsou letoviskem, které není ani malé ani příliš velké a rušné. Je zkrátka ideálním městem, kde najdete i dostatek atrakcí a zábavy i klidná místa. V Tučepech se nebudete nikdy nudit.

 

 

Perfektní ubytování to jsou Tučepi

V Tučepech je hned několik hotelových kapacit, kterou jsou zárukou velmi kvalitních ubytovacích služeb. Hotely prošly zdařilou renovací nebo jsou vystavěny zcela nově. Často jsou doplněny i o prostorné venkovní a vnitřní bazény a vybrat si můžete i hotely s wellness centry. Dokonce se můžete ubytovat i v hotelu, který má výtah, co vás dopraví až na pobřežní promenádu. Ubytovatelům záleží na úplném pohodlí svých hostů, a proto poskytují i celou řadu doplňkových služeb.

 

  Hotely přes booking.com      
 

Bluesun Hotel Alga

Hotel Villa Andrea

Hotel Tamaris

 

 

 

Koupání na Adama

Chorvatsko nemá mnoho nudistických pláží. Jednu takovou však naleznete na okraji Tučep v severní části města. Tučepi si tak mohou zvolit i milovníci koupání a opalování v souladu s přírodou. Věděli jste, že takové koupání je velmi zdraví prospěšné? Dlouhodobý pobyt v mokrých plavkách může způsobit nepříjemné záněty, proto plavky dolů!

 

Tučepi jsou letoviskem, kam se určitě budou rády vracet i mladší páry i starší generace. A rodiny s dětmi? Pro ty je letovisko přímo rájem!

 

Autor: Iva Vendolská

 

 

 

 

  Čtěte také:    
 

Chorvatsko láká turisty na známá filmová místa

Velká chorvatská letiště

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.04.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.