Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Letiště     

Letiště Paříž Beauvais

BeauvaisJiž jsme na našem webu popisovali pařížské letiště Orly. Nyní si přiblížíme informace o letišti Beauvais, na které lítá např. Ryanair z Bratislavy nebo Wizzair z Prahy. Díky tomu zřejmě hodně čechů či slováků toto letiště navštíví. 

 

 

Spojení s centrem Paříže

Poněkud nepříjemná je vzdálenost letiště od centra Paříže. Je to necelých 90 km severním směrem. Naštěstí je zde přímé autobusové spojení, přímo před letištní halou. Stačí sledovat dav lidí, a určitě narazíte na autobusovou linku, která vás doveze do Paříže k stanici metra č.1 Porte Maillot. Cena za jednu osobu/jeden směr je 14 €. Lístky je možné zakoupit na letišti nebo online. V době psaní tohoto článku, z technických důvodů, online objednávání lístků nefungovalo. Již to trvá téměř jeden měsíc. Autobus odjíždí vždy tak 15 až 30min po příletu letadla. Na zpáteční cestě lístky lze zakoupit v autobuse nebo ve stanici metra Porte Maillot. Pamatujte, že při jízdě tímto autobusem zpět, je nutné odjed z Paříže min. 3h 15min před odletem letadla.

Více informací o dopravním spojení s Paříží najdete zde.

Parkování

ParkovištěCeny parkování jsou závislé na tom, které parkoviště zvolíte. Rozdíly ale nejsou nijak velké.  5 denní stání na parkovišti P2 stojí 45,3 €.  30-60min pak 2,1 €. Více zde.

Letiště je otevřeno denně mezi 6:30 a 23:30 h. K dispozici je zde WIFI připojení.

A je možné si tady zapůjčit auto. Více informací zde.

Registrujte se zdarma, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek.

 

Mohlo by vás zajímat: Letiště Paříž Orly
Mohlo by vás zajímat: Jak jsme letěli do Paříže...

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 18.12.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.