Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Praktické rady     

Jak provést online Check in u Ryanair?

V článku se zaměříme na to, jak provést online check in u společnosti Ryanair. Jako závěrečný krok bude vytištění Vaší letenky, tak pamatujte, že musíte mít k dispozici funkční tiskárnu. Doporučuji si taky poslední stránku s vygenerovanými letenkami uložit.

Návod je formou obrázků, krok za krokem. Pokud nemáte zaplacená zavazadla a berete s sebou pouze příruční zavazadlo, pamatujte, že rozměr zavazadla nesmí přesáhnout tyto rozměry:

55cm x 40cm x 20cm

Příruční zavazadlo nesmí přesáhnout hmotnost 10 kg. Pokud berete s sebou notebook, kameru nebo nákup, vše musí přijít do příručního zavazadla, a toto zavazadlo musí splňovat výše zmíněné rozměry! Jinak riskujete příplatek na místě nebo minimálně problémy.

Checkin můžete provést nejdříve 15 dní před odletem a nejpozdějí 4 hod. před odletem. Rozhodně doporučuji udělat check in a dostavit se na letiště včas. Ryanair občas odlíta dříve než je v odletovém řádu.

Online "Check in" u společnosti Ryanair provedete zde.

Na našem webu také najdete články „Jak objednat letenku u Ryanair“ a „Jak se letí s Ryanair“. V článku se vám snažíme přiblížit postřehy toho, co vás v letadle čeká. Na našem webu také naleznete aktuální nabídky levných letenek. Sbíráme pro vás ty nejlevnější a tak není výjimkou u nás najít letenky do 500,- Kč včetně tax a poplatků. Registrujte se k odběru těchto informací zde.

 

 

První krok

Druhý krok

 

Čtvrtý krok

 

 

 

 


 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 14.09.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.