Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Praktické rady     

Jak provést online Check in u Ryanair?

V článku se zaměříme na to, jak provést online check in u společnosti Ryanair. Jako závěrečný krok bude vytištění Vaší letenky, tak pamatujte, že musíte mít k dispozici funkční tiskárnu. Doporučuji si taky poslední stránku s vygenerovanými letenkami uložit.

Návod je formou obrázků, krok za krokem. Pokud nemáte zaplacená zavazadla a berete s sebou pouze příruční zavazadlo, pamatujte, že rozměr zavazadla nesmí přesáhnout tyto rozměry:

55cm x 40cm x 20cm

Příruční zavazadlo nesmí přesáhnout hmotnost 10 kg. Pokud berete s sebou notebook, kameru nebo nákup, vše musí přijít do příručního zavazadla, a toto zavazadlo musí splňovat výše zmíněné rozměry! Jinak riskujete příplatek na místě nebo minimálně problémy.

Checkin můžete provést nejdříve 15 dní před odletem a nejpozdějí 4 hod. před odletem. Rozhodně doporučuji udělat check in a dostavit se na letiště včas. Ryanair občas odlíta dříve než je v odletovém řádu.

Online "Check in" u společnosti Ryanair provedete zde.

Na našem webu také najdete články „Jak objednat letenku u Ryanair“ a „Jak se letí s Ryanair“. V článku se vám snažíme přiblížit postřehy toho, co vás v letadle čeká. Na našem webu také naleznete aktuální nabídky levných letenek. Sbíráme pro vás ty nejlevnější a tak není výjimkou u nás najít letenky do 500,- Kč včetně tax a poplatků. Registrujte se k odběru těchto informací zde.

 

 

První krok

Druhý krok

 

Čtvrtý krok

 

 

 

 


 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 14.09.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!