Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Itálie     

Cestujeme na dovolenou s rodinou

Ilustrační fotoAčkoliv u nás to tak nevypadá, vrcholí léto, spousta cestovatelů se již ohřívá někde u moře. Pokud hledáte stále inspiraci, kde strávit dovolenou, a to se svou rodinou, vybíráme pro vás nejzajímavější ceny v oblíbených letoviscích Evropy.

Podíváme se na nízké ceny za ubytování na Sardinii nebo Francouzské riviéře.

 

Cestujeme s rodinou na Francouzskou riviéru

Best Holiday
Rue Quai des Fosses, Port Grimaud
223 - 388 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

Ubytování ve čtyřlůžkových bungalovech v termínu od 8.-16. října stojí 8 740 Kč. To je na osobu a noc 273 korun. V případě, že máte rodinu o něco větší je k dispozici šestilůžkový apartmán. V termínu od 18.-25. září zaplatíte za tento apartmán 13 912 Kč. To je na osobu/den 331 korun.

Rekreační středisko Best Holiday je nedaleko pláže Port Grimaud. Bungalovy mají klimatizaci, televizi, terasu. K dispozici je kuchyňka. Zdarma je k dispozici WIFI připojení. Součásti komplexu je také restaurace a bar. Rezort Best Holiday nabízí svým hostům možnost sportovního vyžití v podobě vodního lyžování, tryskového lyžování a mnoha dalších vodních sportů. Ve vesnici si budete moci vyzkoušet také lukostřelbu, tenis a fotbal.

Středisko najdete zhruba 1 300 km od Prahy, jde přibližně o 13 hodin jízdy autem.

 

Shrnutí:

4 osoby 8.-16. říjen 8 741 Kč detail
6 osob 18.-25. září
13 912 Kč detail

 

Cestujeme s rodinou na Sardinii

Green Village Resort
Viale Dei Cipressi, Villasimius
308 - 522 - za 1 osobu/den
(orientační cena)
Více

K dispozici v tomto ubytovacím komplexu je hned několik typů pokojů - dvou, tří, čtyřlůžková studia, dále čtyř až šestilůžkové apartmány. K nejvýhodnějším patří šestilůžkový apartmán se dvěma ložnicemi. Za 4 noci v termínu od 4.-8. října zaplatíte za šest osob 7 381 korun. To je 307 Kč za osobu a noc. V případě, že plánujete týdenní dovolenou, je volný také termín 2.-9. říjen. Cena za šestilůžkový apartmán v tomto týdenním termínu je stanovena na 12 917 korun, tedy opět za osobu a noc zaplatíte 307 korun.

Green Village leží zhruba 700 metrů od pláže. Do centra městečka Villasimius je to 5 minut pěšky. pokud byste se vydali na Sardinii autem, je k dispozici parkování zdarma. Levněji se ale na Sardinii dopravíte letecky.  Z Bratislavy doletíte do Alghera v termínu od 2.-9. října za cenu 53 €, tedy 1 293 korun, za osobu. Za šest osob zaplatíte 8 930 korun. Cena je vč. tax, bez poplatku za platbu. V ceně je příruční zavazadlo. Běžné zavazadlo stojí zhruba 800 Kč. Letenky hledejte u společnosti Ryanair.

Z Aghera budete muset pokračovat autobusem do Cagliari. Existuje přímé spojení, doba jízdy je 3,5 hodiny. Jízdní řád najdete zde. Z Cagliari lze použít místní dopravu.

 

Shrnutí:

6 osob
2.-9. říjen
12 917 Kč
detail
Letenky pro 6 osob: 8 930 Kč Celkem: 21 847 Kč za 6 osob

 

V ceně není zahrnutá částka za přepravu po Sardinii, pokud se vydáte letadlem z Bratislavy do Alghera.

 

Samozřejmě všechny výše uvedené nabídky nejsou vhodné pouze pro rodiny, ale také například pro skupinu přátel.

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 05.07.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!