Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Dovolená v rytmu italského temperamentu i pohostinnosti? Pak jedině v Lido di Spina!

Zatoužili jste po dovolené u průzračně čistého moře, v nádherném podnebí a s malebnou přírodou? Chcete si dopřát relaxaci, zažít sportovní radovánky s dávkou adrenalinu, užít si bujarý noční život či naopak jen v klidu odpočívat či svým dětem dopřát vše co k létu patří? Pak je turistické letovisko Lido di Spina tím pravým místem pro letní dovolenou.

 

 

Lido di Spina je symbolem zábavy i relaxace

Kouzlo Jadranského pobřeží  Itálie můžete poznávat v letovisku Lido di Spina, které se nachází v regionu Emilia Romagna, poblíž města Comacchio v provincii Ferrara a je typické kouzelnými nízkými vilkami zářivě bílé barvy. Čeká na vás zde klid i bohatý společenský život – stačí si jen vybrat, co je vašemu srdci blízké.

Noční kluby, diskotéky, bary, romantické restaurace, nezbytné pizzerie i bohatá nabídka italských specialit, plných nejen těstovin, ale také mořských plodů a ryb uspokojí každého gurmána.

 

   Mapa - openstreetmap.org

 

Pláže jako z pohádky

Letovisko Lido di Spina je oblíbené nejen pro své prostorné pláže s jemným pískem, ale také jemně se svažujícím vstupem do moře, který ocení jak děti, senioři, tak i méně zkušení plavci. Pláže nejsou obklopeny žádnými skalisky, rozhodně také uvítáte příjemný stín, který vám poskytne borovicový háj a také skvělé zázemí, kterým je letovisko proslulé.

Lenošení i sportovní vyžití na vás čeká s otevřenou náručí – tenisové kurty, malá kopaná i plážový volejbal, nezbytný minigolf a samozřejmě windsurfing a další vodní sporty.

Na souši na vás pak dokonce čeká i posilovna – nadbytečných faldíků se tak není třeba bát a dopřát si můžete i vydatnou, a především výtečnou italskou kuchyni, zcela bez výčitek.

 

Ubytování v této lokalitě

 

Quietovivere

Cena na noc pro dva - 1 825 Kč
 

Michelangelo Resort

Cena na noc pro dva - 2 025 Kč
 

Agriturismo la Confina

Cena na noc pro dva - 2 089 Kč

 

Výlety, z kterých se tají dech

Přímo v Lido di Spina se nachází naleziště starého města Etrusků, ale také muzeum moderního umění Remo Brindisi. Historie se zde skvěle snoubí a tak si můžete dopřát jak procházku po historické části, tak také luxusní obchodní třídu a romanticky se zasnít v náručí kouzelného přístavu Marina Estensi. Výlet si nenechejte ujít ani do lázeňského města Comacchia, které jistě znáte jako „malé Benátky“ pro nezaměnitelné malé kanály, které městem prochází.

Zlákat se nechte i do 30 km vzdálené byzantské Ravenny, či renesanční Ferrary.

Vaše děti i vy rozhodně uvítáte výlet do největšího zábavního parku v Severní Itálii s názvem Mirabilandia, ležícího od letoviska 35 km. Milujete-li přírodu, uniknout vám nesmí ani exkurze po přírodních parcích Delta del po, Abbazia di Pomposa či Naturalistico della Mesola.

 


Vložil/a: Daniel Česák 06.08.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.