Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Kde se natáčel film Tomb Raider: Kolébka života?

Filmové nadšence Lary Croft a filmu Tomb Raider: Kolébka života jistě zajímá, kde byl tento dobrodružstvím nabitý snímek natočen. Perfektní kulisy pro to poskytl ostrov Santorini, kde napínavé filmové scény o to více vynikly. Ani potom, co na ostrově padla poslední filmová klapka ostrov neztratil na popularitě. Naopak. Filmová sláva mu přinesla další turisty!

 

 

     

       Anglický název filmu: Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life

      Hlavní role: Angelina Jolie, Gerard Butler, Ciarán Hinds, Noah Taylor

 

Co filmovou Laru přivedlo na ostrov?

Filmovou Laru Croft v podání krásné Angeliny Jolie na řecký ostrov Santorini přivedlo zemětřesení, které odkrylo chrám Luny  s ním i řadu pověstí o tom, že tam Alexandr Veliký ukryl svůj poklad. Na ostrov dorazí jako první, ovšem dlouho na něm sama nepobude. Vidina bohatství přiláká i další lovce pokladů.

Ovšem z pouhé zvědavosti po pokladu se časem vyklube záchrana světa před zlem. Protože to, co všichni hledají je bájná Pandořina skříňka, jejíž otevření by pro svět znamenalo zkázu. A protože na oné skříňce lpí i nějaký ten filmový padouch, nemá to Lara lehké. No alespoň se při tom hledání může kochat tak nádhernými scenériemi.

 

Co na ostrov Santorini přivede vás?

I vy se jich můžete nabažit a to i bez podmínky hledání oné bájné skříňky. Stačí, když řecký ostrov Santorini navštívíte o letošní dovolené. Co vás na něj může přivézt?

- dlouhé a široké pláže,

- lávový písek na východě ostrova,

- průzračně čisté voda,

- pro Řecko typické bílé domečky s modrou kopulovitou střechou,

- romantické vesnice,

- řada obchůdků pro koupi suvenýrů a restaurací pro nasycení žaludků.

 

 

Santorini je nejkrásnějším řeckým ostrovem. Nejlepší bude, když se o tomto tvrzení přesvědčíte sami. Ať už chcete na ostrově zažít dobrodružnou dovolenou ala Lara Croft či se jen tak válet na pláži.

Autor: Andrea Nováková

 

 

Zdroj videa: YouTube CC - VoloGratis.org, Santorini

 

 

  Čtěte také:
 

Řecký ostrov z filmu Mamma Mia

 

Chorvatsko láká turisty na známá filmová místa

   

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 11.07.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.