Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Letiště     

Letiště Charlese de Gaulla (CDG) v Paříži

Letiště, www.radicestujeme.euLetiště má oficiální zkratku CDG a nachází se zhruba 30 km severovýchodně od Paříže. Je největším letištěm ve Francii a patří k deseti nejvytíženějším vzdušným přístavům na světě. Z Paříže a opačně se sem dostanete autem, autobusovými linkami nebo po železnici.

Nejpohodlnější variantou se jeví vlaky TGV nebo RER, které vás dopraví za 40 minut do stanice Gare du Nord v Paříži (mapa), kde lze přestoupit na metro nebo další vlakové spoje.

 

Letiště Letiště
Ptačí pohled na letiště  

Každý z celkových tří terminálů má vlastní kryté parkoviště, ze kterého se do terminálu dostanete výtahem. Všechny parkoviště jsou propojena bezplatným letištním kyvadlovým autobusem.

 

 

V terminálech je široká síť obchodů a služeb, včetně autopůjčoven. V těsné blízkosti terminálů naleznete také několik hotelů, ke kterým se dostanete rovněž bezplatnou kyvadlovou přepravou. Například hotel Hilton je vzdálen pouhých pět minut jízdy od terminálů a v provozu je kyvadlový spoj do stanice rychlovlaku TGV. Hotel má k dispozici několik restaurací, barů, fitness centrum včetně bazénu.

 

Letiště, en.wikipedia.org Letiště, en.wikipedia.org
Pařížské letiště  

 

   
    Odlety / Departures Přílety / Arrivals
   

 

Kompletní informace o letištních hotelech, obchodech a službách najdete v internetovém průvodci pařížského aeroportu Charles de Gaulle. Kromě jiného si v tomto průvodci můžete rezervovat ubytování nebo zapůjčení auta. 

 

Letiště, cs.wikipedia.org Letiště
Interiér Terminálu Terminál 2 a 3
   
Letenky z Prahy  

CDG, Cesta z Prahy

Trasa přímého letu z Prahy, nejlevnější spoje nabízí aerolinka Easyjet,  zpáteční letenky zakoupíte za cca 1 700 Kč, doba letu: 1h 40m, výběr tarifů na Kiwi.com


Kiwi.com

 

Terminál č. 1Web: www.aeroportsdeparis.fr/en/homepage   Mapa Google


 

Kde složit hlavu?

Hotely poblíž tohoto vzdušného přístavu

Paříž letiště

 

Nabídka ubytování v Paříži na booking.com.

Paříž

 

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Přehled letišť v Paříži a nejbližším okolí

Jak dlouho trvá let do Francie a vzdálenosti z Prahy?

Hotely poblíž Letiště Paříž Charlese De Gaulla

Výlet do Paříže

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.01.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.