Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Oblast Karibiku: Letiště Puerto Plata (POP)

Gregorio Luperón International Airport je taky známé zkráceně jako letiště Puerto Plata. Leží ve městě Puerto Plata a jedná se o čtvrté nejrušnější letiště Dominikánské republiky v oblasti osobní dopravy. Vytíženějšími jsou pak jen tyto letiště: Punta Cana, Santo Domingo a Santiago de los Caballeros. Aeroport je pojmenován po generálu Gregorio Luperónovi.

 

 

Letiště Puerto Plata je schopné přijmout letadla všech velikostí.  Těží z toho, že se nachází v oblasti s mnoha plážemi, které jsou oblíbené mezi cestujícími charterových aerolinií. Popularita dovolenkového letoviska, kde se nachází, také vybudovala během doby řadu pravidelných leteckých linek.

 

   
                          Odlety/Departures Přílety/Arrivals
   

 

 

         Mapa - zdroj - openstreetmap.org

 

 

             Přehled letů z Prahy (PRG) do Puerto Plata (POP) a zpět

 

Ubytování v blízkosti

 

Bungalow Natura Village

Cena na noc pro dva - 1 320 Kč
 

Villa Mar Sosua

Cena na noc pro dva - 914 Kč
Vložil/a: Daniel Česák 23.10.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.