Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Země     

Porto Cristo na Mallorce

Foto, en.wikipedia.orgMěstečko patří především k jednodenním výletním cílům a jeho rozlehlé podzemní jeskyně, které jsou největší na Mallorce, přitahují velký zájem speleologů amatérů. Porto Cristo bylo založeno ve středověku jako rybářský přístav Manacoru (historických staveb se však mnoho nedochovalo), později se díky klidnému přírodnímu přístavu stalo jedním z prvních plážových letovisek na ostrově.

Pak sláva města upadla, ale jeho poloha u přístavu je stále stejně krásná a fakt, že značná část návštěvníků město s podvečerem opouští, jenom přidává Portu Cristo na půvabu - zvláště pro ty, kdo mají raději klidnější dovolenou u moře. Městečko Porto Cristo  leží zhruba 12 km od již zmíněného Manacoru.

 

Ubytování v Porto Cristo Mapa

Tip na hotel:  Aparthotel PortoDrach Cena pro dva - 2890 Kč

Foto, en.wikipedia.org

Foto, en.wikipedia.org

Jeskyně

 

   
  Čtěte také:
 

Informace - Mallorca

 

Letiště Mallorca (PMI)

 

Jak dlouho trvá let na Mallorcu?

 

Muzeum Rafaela Nadala na Mallorce

 

Kde leží Baleárské ostrovy?

   


 


*Autor úvodní fotky - By Oserge (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons

 
Tipy na levné letenky nejen do této oblasti naleznete zde
 


Vložil/a: Daniel Česák 03.07.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.