Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Praktické rady     

MapFactor Navigator – nejlepší offline navigace na cesty u nás i v zahraničí

aplikace, www.radicestujeme.euAť už cestujete pravidelně nebo jen občas, po Čechách, po Evropě nebo se vydáváte i do zámoří, je dobré být vybaven kvalitní navigací. Zatímco dříve byly možnosti využití GPS navigace omezeny na GPS navigace do auta, v dnešní době chytrých telefonů můžete mít svou navigaci v mobilu nebo tabletu neustále s sebou.

Nyní již nemusíte ihned po příletu do cizího města shánět aktuální mapu okolí, abyste se neztratili. Nemusíte se kolemjdoucích ptát na cestu. Stačí spustit svou mobilní GPS navigaci. Ta určí vaši polohu a navrhne cestu např. do zamluveného hotelu, nebo pokud jste hladoví, najde nejbližší restauraci.

Ale pozor, navigace do mobilu nefungují všechny stejně, a proto je vhodné si je před odjezdem vyzkoušet. Ne všechny navigační aplikace například fungují bez datového roamingu (tzv. off-line) a navíc, ne všechny navigace do mobilu jsou zdarma.

 

Do zahraničí zvolte navigace do mobilu bez internetu

Zejména pokud cestujete do zahraničí, je otázka fungování navigace bez připojení k internetu klíčová. Kvalitní a dokonce česká navigace do mobilu bez potřeby datového připojení je off-line navigace pro Android nebo Windows Phone od společnosti Mapfactor.

 

 

MapFactor GPS Navigace pro Android zdarma

MapFactor Navigator (v Google Play ji najdete jako MapFactor: GPS Navigation) je ke stažení zdarma spolu s širokou nabídkou off-line map z projektu OpenStreetMaps.

Doma si přes WiFi stáhněte mapy vybraných států, ty se uloží na SD kartu vašeho chytrého telefonu a pak už je můžete kdykoliv použít bez nutnosti připojení k internetu.

Mapové podklady OpenStreetMaps jsou průběžně doplňovány a vylepšovány samotnými uživateli, každý může přidat svou trasu a mapy vylepšovat a zpřesňovat. Mapy OpenStreetMaps se do Navigatoru aktualizují každý měsíc zdarma.

Pokud byste přeci jen preferovali profesionální mapy, můžete si kdykoliv přímo z aplikace přikoupit mapy TomTom.

 aplikace - mapy, www.radicestujeme.eu

 

 

GPS navigace do auta, kamionu, na motorku, kolo, i pro pěší

Navigator vám slouží jako pohotová GPS navigace do auta, navigace do kamionu, navigace na kolo, na motorku, ale i pro pěší trasy. Stačí si zvolit vhodný „profil“ a Navigator přepočítá trasu s ohledem na dopravní prostředek a jeho omezení. Například navigace do kamionu (Navigator Truck) počítá s omezeními, jako jsou výška podjezdů, šířka silnic a nosnost mostů.

GPS navigace pro Android MapFactor Navigator je oblíbená uživateli po celém světě (přes 30 milionů instalací), nejvíce v USA a Evropě, ale také v Indii, Brazílii, Austrálii a mnoha dalších zemích světa. Uživateli je hodnocena jako nejlepší offline navigace pro Android.

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Plánování letů bude jednoduší. Google uvedl do provozu nový vyhledávač letenek

Konec levných letů z Brna do Eindhovenu. Wizzair ruší linku

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 18.12.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.