Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

PYTLOUN HOTELS zavádí bezplatné storno a možnost změnit termín rezervace

Praha/Liberec/Harrachov/Krušné hory, 11. března 2020 - Česká hotelová síť PYTLOUN HOTELS reaguje proklientsky na stávající situaci cestování v souvislosti s opatřeními kvůli šíření koronaviru a pro všechny rezervace s platností do 31.5.2020 nově zavádí zmírněné storno podmínky, tj. bezplatné storno je možné provést až v den příjezdu do 10:00 hod. dopoledne.

 

Snažíme se vyjít našim klientům vstříc a snižujeme nejistotu při rezervaci pobytů také tím, že při využití „non-refundable“ nabídky nabízíme další flexibilitu a to možnost bezplatné změny rezervace. Klienti si tedy v případě potřeby mohou bezplatně změnit termín rezervace. Platí pro všechny rezervace s platností do 31.5.2020,“ doplňuje Lukáš Pytloun, majitel a zakladatel sítě PYTLOUN HOTELS.

 

 


 O společnosti PYTLOUN HOTELS

PYTLOUN HOTELS v současné době provozuje celkem dvanáct populárních hotelů, z toho osm hotelů v Liberci, kde je její vlajkovou lodí designový Pytloun Grand Hotel Imperial  a jeden hotel v Harrachově, Krušných horách a Praze.

 


   
  Čtěte také:
 

Všechny pražské památky na jednom místě

 

Nejdražší ubytování v Praze - Hotel Four Seasons Prague ...

   

 


Vložil/a: Daniel Česák 11.03.2020


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.