Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Kam vyrazit na dovolenou? Zkuste Řecko nebo Turecko

Ilustrační fotoLetní dovolená pomalu a jistě končí, stále však je možné si léto prodloužit někde u Středozemního moře. Kam tedy ještě letos vyrazit? Mezi oblíbenými destinacemi najdete Řecko, Tunisko, samozřejmě Itálie, Chorvatsko. V posledních letech se stále více prosazuje Turecko.

Vložil/a Redakce, 8.9.2012

Co navštívit v Egyptě?

Ilustrační fotoEgypt to nejsou jenom pyramidy a sfinga, ale také spousta jiných atrakcí a zážitků. Pokusíme se vám pár tipů stručně sepsat v dnešním článku.

Pokud plánujete dovolenou v Egyptě, je možné se do této země vypravit prakticky kdykoliv – tedy pokud milujete horko. Pokud pro vás teplota 40°C ve stínu není to pravé ořechové, vynechejte návštěvu této země v letním období (od června do konce září). To je v této africké zemi opravdu horko. Srážky jsou  zde ojedinělou záležitostí, takže vám dovolená pravděpodobně neproprší.

Vložil/a Redakce, 30.5.2012

Bulharsko zve na krásné pláže, historii a noční život

Bulharsko za socialismu platilo za jednu z mála letních destinací, kam mohli české rodiny vyjet za sluncem. Po revoluci stát na Balkánském poloostrově nahradila Itálie, Řecko a Španělsko.

Teď se ale Bulharsko znovu dostává na výsluní zájmu. V roce 2011 podle odhadů cestovních kanceláří zamířilo do Bulharska na 100 tisíc Čechů, letos se očekává ještě vyšší počet. Země totiž už dlouho není pochybnou a zaostalou zemičkou v jihovýchodně Evropě, ale moderním a progresivním místem, kde je servis pro turisty vždy na prvním místě. Kam se v Bulharsku vypravit?

 

 

Vložil/a Redakce, 28.5.2012

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!