Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Kam vyrazit na dovolenou? Zkuste Řecko nebo Turecko

Ilustrační fotoLetní dovolená pomalu a jistě končí, stále však je možné si léto prodloužit někde u Středozemního moře. Kam tedy ještě letos vyrazit? Mezi oblíbenými destinacemi najdete Řecko, Tunisko, samozřejmě Itálie, Chorvatsko. V posledních letech se stále více prosazuje Turecko.

Vložil/a Redakce, 8.9.2012

Co navštívit v Egyptě?

Ilustrační fotoEgypt to nejsou jenom  pyramidy a sfinga, ale také spousta jiných atrakcí a zážitků. Pokusíme se vám pár tipů stručně sepsat v dnešním článku.

Pokud plánujete dovolenou v Egyptě, je možné se do této země vypravit prakticky kdykoliv – tedy pokud milujete horko. Pokud pro vás teplota 40°C ve stínu není to pravé ořechové, vynechejte návštěvu této země v letním období (od června do konce září). To je v této africké zemi opravdu horko. Srážky jsou  zde ojedinělou záležitostí, takže vám dovolená pravděpodobně neproprší.

Vložil/a Redakce, 30.5.2012

Bulharsko zve na krásné pláže, historii a noční život

Bulharsko za socialismu platilo za jednu z mála letních destinací, kam mohli české rodiny vyjet za sluncem. Po revoluci stát na Balkánském poloostrově nahradila Itálie, Řecko a Španělsko.

Teď se ale Bulharsko znovu dostává na výsluní zájmu. V roce 2011 podle odhadů cestovních kanceláří zamířilo do Bulharska na 100 tisíc Čechů, letos se očekává ještě vyšší počet. Země totiž už dlouho není pochybnou a zaostalou zemičkou v jihovýchodně Evropě, ale moderním a progresivním místem, kde je servis pro turisty vždy na prvním místě. Kam se v Bulharsku vypravit?

 

 

Vložil/a Redakce, 28.5.2012

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.