Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Ubytování - Třeboň

Město Třeboň leží v Jihočeském kraji přímo mezi slavnými rybníky Svět a Rožmberk. Má přibližně 8 400 obyvatel, což není sice mnoho, zato ale nabízí celou řadu krás.

 

Poloha města Třeboň, zdroj mapy - openstreetmap.org

 

Jižní Čechy jsou to pravé místo pro dovolenou

Zejména historické jádro ukrývá nemálo historických památek. Dominantu města tvoří nepřehlédnutelný třeboňský zámek, rozsáhlý komplex zbudovaný v renesančním duchu. Nádherné sídlo si v letech 1565 až 1575 k přestavbě z původního hradu zadal Vilém z Rožmberka. Za éry tohoto šlechtického rodu doznala ostatně celá Třeboň nebývalého rozkvětu.

 

 

Jmenovat všechny význačné body města, které dosud upomíná na éru slávy vrcholného rybníkářství 16. století, by však na jediném místě nebylo možné. Jižní Čechy jsou ostatně populární lokalitou mezi českými i zahraničními návštěvníky, kteří si sem tyto zajímavosti každoročně přijíždějí prohlédnout na vlastní oči.

 

Kde bydlet se zárukou maximálního pohodlí

Také ubytování je proto vhodné hledat při návštěvě přímo v centru. Jednou z variantu může být Hotel Myslivna, který se nachází v překrásném prostředí poblíž Bertiných lázní. Stále v centru ale situován v klidnější lokalitě nabízí dokonalý odpočinek. Na hosty čekají vybavené nekuřácké pokoje s vlastní televizí, k nimž přísluší též koupelna, dále možnost bezplatně využít wifi nebo ochutnat speciality místní restaurace. Na jídelníčku jsou jak jinak než pokrmy z ryb. Další položky tvoří zvěřina. Zážitek pak korunuje nádherný výhled z hotelové terasy.

 

Preferujete na svých cestách spíše ubytování odpovídající moderním standardům, ale s dobrým poměrem ceny a kvality? V tom případě byste si neměli nechat uniknout možnost rezervace v apartmánech Na Seníku.

Všechny apartmány disponují separátní ložnicí a vybavenou kuchyní, která má jídelní část. V celé budově můžete bez omezení využívat připojení k wifi. Dostupné služby skýtají masáže a půjčovnu jízdních kol. Pro děti tady pak vzniklo hřiště. Rovněž toto ubytování dává možnost využít v případě pěkného počasí posezení na terase s pohledem na okolní přírodu.

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 22.02.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.