Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Praktické rady     

Vyhledej si autobusový spoj nejen u Student Agency

SACestujete často autobusem v rámci České republiky anebo i do zahraničí? V případě kladné odpovědi si prohlídněte přehled vyhledávačů spojů sedmi největších autobusových společností s působností nejen na českých a moravských silnicích.

 

 

 

Student Agency

Brňenská společnost charakteristická svou žlutou firemní identitou vznikla již v roce 1993. Skupina SA se zaměřuje na vlakovou, autobusovou dopravu a prodej letenek. Vozový park tohoto přepravce tvoří flotila vozů španělské značky Irizar. Student Agency nabízí mezinárodní i vnitrostátní linky, mapa spojů SA, Elektronický jízdní řád.

Webové stránky: www.studentagency.cz

SA

 

Flixbus

Německý dopravce FlixBus v současnosti expanduje na našem českém rybníčku politikou agresivně levných jízdenek a kontinuálně rozšiřuje síť linek, propojuje již 18 evropských států. Autobusy mnichovské skupiny Flixbus jsou k dispozici z těchto českých nádraží v Praze, Pardubicích, Plzni, Ostravě, Olomouci, Karlových Varech, Znojmě, mapa destinací Flixbusu , vyhledávač jízd

Web společnosti: www.flixbus.cz

Fluxbus - Florenc

 

Polski Bus

Červené autobusy společnosti Polskibus vyjely na české a polské silnice již v roce 2011. Tento dopravce zabezpečuje spoje mezi Polskem a ČR, využijete ho nejčastěji na cestě z Prahy do Varšavy, Lodži, Poznani, Gdaňsk aj.

Autobusové zastávky

Jízdní řád

Zastávky společnosti v České Republice najdete v těchto městech: Praha, Brno, Ostrava

Web společnosti: http://www.polskibus.com/

Foto, en.wikipedia.org

Polskibus, Radicestujeme.eu

 

Eurolines

Celoevropská skupina Eurolines zahrnuje víc jak třicítku společností tvořící síť přes celou Evropu a dopravně zabezpečuje přes pětset destinací. Z České Republiky můžete vyrazit do více jak dvaceti států a stopadesáti destinací, jízdní řády + mapa destinací společnosti, vyhledávač jízd. Autobusy dopravce disponují: internetem,klimatizací, multimédii, elektrickými zásuvky.

Z ČR obhospodařuje Eurolines spojení do více než dvacítky evropských zemí a skoro stopadesáti měst. Jde o jednu z největších nabídek autobusových destinací na českém trhu. Komfortně vybavené vozy vás dopraví do cíle nejen z hlavního města, ale i z Brna, Ústí nad Labem a Plzně. Autobusové linky obsluhují standardní méně vybavené autobusy Eurolines, nebo komfortní ve třídě Business Class. Spojení do určitých destinací (např. Bulharsko, Litva, Polsko, Rumunsko, Bělorusko) je provozováno vozy zahraničních partnerů.

Jízdní řády - zastávky

Webové stránky Eurolines: https://www.elines.cz

Eurolines, Radicestujeme.eu

 

Eurotours

Autobusy společnosti Eurotours brázdí české a evropské silnice 19 let. Dopravce se zaměřuje se na cesty do Bulharska a Turecka a v jejich autobusovém vyhledávači najdete nabídky ostatních dopravců působících na českém trhu. Vyhledejte si spojení do evropských měst.

Jízdní řády

Webové stránky: http://www.eurotours.cz/

 

Autobusy skupiny Leo express

Zatímco méně vybavené autobusy ve třídě LEO Express Easy brázdí české silnice, černozlatá flotila LEO Express disponuje koženými sedačky a komfortnější výbavou se pohybuje na dálkových zahraničních trasách. Palubní posádka vozů hovoří česky, polsky i anglicky.

Zdarma dostanete na palubě: Vodu a malou svačinu, denní tisk
Vozy jsou vybaveny: klimatizací, toaletou a Wifi internetem 


Tiggerexpress

Odnož SA dopravce Tiggerexpress poskytuje svoje přepravní služby převážně na Severu Moravy a v Polsku. Nabídku společnosti můžete využít např. na těchto spojích: Ostrava – Vídeň, Ostrava – Krakov, Praha – Krakov, Olomouc  - Vídeň

Múžete využít dopravu na letiště - Krakov, Katovice a Vídeň

Destinace

Jízdní řád

Ceník jízdného

Web: http://www.tigerexpress.eu/cs/

Tak od 8.6. 2016 Tigger patří pod Leoše, uvidíme jaké budou změny. Myslím, že skupina Leo Express nebude tento rok vyvíjet žádné změny v politice tohoto dopravce.


Seznam vyhledávačů nejen autobusových tras

Slouží k vyhledávání spojů autobusových dopravců. Mezi nejrozšířenější patří:

Idos

Hledáte spojení pro svou cestu městskou hromadnou dopravou? MHD je komfortní a bezproblémový způsob dopravy a v některých případech i výrazně levnější než inviduální jízda autem.

IDOS  znamená ve zkratce informační dopravní systém, aplikace slouží k vyhledávání veřejné dopravy a jejich kombinací. Vyhledávací algoritmus kombinuje jízdy vlaků, autobusů, tramvají,metra a trolejbusů.

Web: www.idos.cz

 

Onlinebus

Vyhledejte si vnitro, nebo mezinárodní autobusové linky a rezervujte jízdenky.

Web: www.onlinebus.cz

 

Teroplan

Nabízí jízdní řády a vyhledávání linek autobusů, vlaků, MHD nejen v ČR. Vyhledávací algoritmus pracuje s daty skoro 1000 dopravních společností z Polska, Čr a Německa. Dále pak mezinárodní vyhledávání přímých linek a s přestupy.

Web: http://www.teroplan.cz/

 

Jadranbus

Dovolená v Chorvatsku a v Itálii s dopravcem Jadranbus, přehled zastávek , nástupní místa v celé ČR - přehled

Web společnosti: http://www.jadranbus.cz

 

MHD Praha

Cestujete –li po Praze a středočeském kraji - využijte služeb vyhledávače Ropid, veškeré informace ohledně pražské integrované dopravy naleznete na tomto portálu. Vytiskněte si aktuální jizdní řád - pdf

Web: http://www.ropid.cz/

 

 

 


Mohlo by vás zajímat:

Flixbus zavádí nové vnitrostátní linky

Jen dnes jízdenky Flixbusu do Lvova z Prahy za 199 Kč

Jednosměrné vnitrostátní jízdenky od Flixbusu za 25 Kč

Autobusem Eurolines za polovinu

Dopravce Eurolines dnes spustil akci 1+1

Student Agency: Jízdenky v akci 1+1 zdarma

Student Agency - do zahraničí se slevou

Levně autobusem Student Agency do Polska za 139 Kč

Polskibus: Jednosměrné jízdenky od 13 Kč

 

 

 


 

 

Vložil/a: Daniel Česák 03.05.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.