Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Za zážitky na statek Bernard

Mít doma hospodářské zvířectvo a potraviny či kosmetiku nechodit kupovat do obchodů, ale vyrobit si vše vlastníma rukama. Zní vám to skvěle? Zkuste si to alespoň o dovolené.   

 

 

 

Zábava i poučení na statku

Ne každý má tu možnost vést vlastní hospodářství a vyzkoušet si absolutní nezávislost. Přesto je velmi poučné se podívat, jak vznikají výrobky, které obvykle vídáme pouze už hotové. O zajímavou podívanou se jedná jak pro děti, tak i pro dospělé.

A právě takové zážitky vám umí nabídnout statek Bernard. Jedná se o stylovou venkovskou zábavu i s ubytováním. Na statku si můžete vybrat z několika typů ubytování od pokojů jednolůžkových až po čtyřlůžkové. Pobyt zde si tak užijí jednotlivci, páry, ale také celé rodiny. Na statku Bernard zažijete poučné chvíle i romantiku trochu jinak.

Na všechny čeká komfortní zázemí v podobě sociálního zařízení, které přísluší ke každému pokoji. Součástí vybavení je rovněž wifi a vlastní lednička i televizor. Stravovat se je možné rovněž přímo v penzionu, a to v restauraci, která k němu náleží. V ní se servírují pokrmy pocházející příznačně pouze z české kuchyně. Vybrané lahůdky doplní například káva z místní pražírny.

 

Statek Bernard, zdroj: statek-bernard.cz

 

Více než devatero řemesel

A na které zážitky se vlastně můžete těšit? Statek bez zvířat by rozhodně nebyl statkem a u malých hostů tak pravidelně vyvolává nadšení ZOO koutek. Děti se zde setkají s typickými obyvateli českých dvorů, například kozami, ovcemi a dalšími zvířaty.

Řemeslné kurzy navazující na tradiční řemesla pobaví i dospělé účastníky. Vyrobit si vlastní mýdlo, zkusit si práci se dřevem nebo se vrhnout na vlastnoručně vytvořené produkty z keramiky, to je jen krátký výčet možností, jak zde strávit kreativní chvilky. Na statku přitom rozhodně nehodnotíme šikovnost, ale píli a nadšení pro práci. Na starost vás bude mít v rámci každého kurzu zkušený odborník.

 

Netradiční místo v srdci západních Čech

Netradiční pobyty vám dovolí poznat také například i to, jak se rodí okouzlující vitráže nebo jak vzniká med. Místní včelařské středisko je otevřeno také dětem, které se určitě nemusíte bát vzít na návštěvu.

Díky své unikátní poloze přímo v srdci slavného lázeňského trojúhelníku je zároveň statek Bernard ideálním výchozím bodem pro poznávání dalších nádherných míst západních Čech. Samotné Královské Poříčí, kde se statek nachází, bylo navíc vyhlášeno památkovou zónou.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.08.2019


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.