Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Země     

Vše, co je důležité vědět o Chaweng Beach

en.wikipedia.orgOstrov Koh Samui, na němž Chaweng Beach leží, nabízí dovolenou snů pro dobrodružné cestovatele, ale i pro lidi, kteří touží po relaxaci a odpočinku bez starostí.

Pláž Chaweng je sedm kilometrů dlouhá tvořená světlým pískem a azurovým mořem, v němž je ukryto několik korálových útesů. Nechybí ani hrubá skaliska, hluboké deštné pralesy a další poznávací znamení thajské kultury jako jsou sloni, opice, kokosy nebo plážoví prodavači, kteří vám nenabídnou pouze občerstvení nebo suvenýry, ale také dočasné tetování henna.

 

 

 

Kvalitní zázemí

Kolem pláže jsou koncentrované hotelové komplexy, které nabízí kvalitní a především různorodé wellness služby. Můžete vyzkoušet oblíbené thajské masáže nebo si udělat dobrodružné odpoledne a zkusit vodní lyže, potápění s instruktorem nebo například windsurfing.

Kromě toho pláž Chaweng leží v dobré poloze, od letiště Samui pouhých 5 kilometrů a od nákupního centra Chawenga deset minut jízdy autem. Kolem pláže vyrostlo rušné a velké město Ko Samui, které je naprostým protipólem klidné a uvolněné pláže. Podél pláže a za pláží je tedy široká nabídka restaurací, kde se mísí malajská, thajská a indická kuchyně. V okolí pláže je také velké množství barů a nočních klubů, ty díky pořádku bývají otevřeny maximálně do půl druhé noci. Co je zajímavostí, je nepoměr v cenách jídel a pití. Jídla jsou levná, zatímco pití jsou poměrně drahá. 

 

cs.wikipedia.org

 

Příroda hraje prim

Co však dělá ostrov Koh Samui a s tím pláž Chaweng jedinečným, je rozmanitá a překrásná příroda.

Celý ostrov nabízí několik možností výletů a navštívení zajímavých míst. Například v celém místě je velmi oblíbené potápění, nadšenci tohoto sportu se jezdí potápět do národních parků Angthong a Koh Tao. Tato místa jsou považována za nejbezpečnější a nejkrásnější pro potápění vůbec. Viditelnost může být až třicet metrů, což nabízí ojedinělou příležitost prohlédnout si mořský život široko daleko pod hladinou, avšak i přes všechny tyto parametry je nelepší mít sebou zkušeného instruktora, který se v thajských národních parcích vyzná.

Autor: Karolína S.

 

Ubytování v této lokalitě

Chaweng

 

 

 

 

     
    Čtěte také:
   

Cestovní deníček – Thajsko

   

Měna v Thajsku

   

Tipy a rady na cestu do Thajska

   

Thajsko - dovolená v zemi stříbrného plátna

   

Seznam letišť v Thajsku

     

 


Vložil/a: Daniel Česák 15.12.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.