Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Země     

Las Vegas - město, které se vám dostane pod kůži

en.wikipedia.orgLas Vegas - město, které si za svůj poměrně krátký život vysloužilo hodně přezdívek - město hříchu, město hazardu...Koneckonců vše co o Vegas uslyšíte je pravda, protože ve Vegas je všechno možné. Vlnu euforie ještě více umocňuje i velmi známé pořekadlo - co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas. A proto může mít každý v tomto městě pocit, že má volné pole působnosti.

 

Do Vegas za přírodou

Možná si po přečtení tohoto titulku pomyslíte, že si z vás jen utahujeme. Do Las Vegas za přírodou? Ne, v Las Vegas moc přírodních krás opravdu nenajdete, ovšem když pominete delfíny v delfináriu kasina Mirage. V Nevadě, jejímž největším městem je právě Las Vegas, na ně však určitě narazíte. Obdivovat můžete například slavný Grand Canyon, kde se pořádají i vyhlídkové lety.

Dále vás může okouzlit nevadská poušť a samozřejmě i Hooverova přehrada, ta byla sice uměle vytvořená, ale dala hazardnímu městu život.  Díky ní může uprostřed pouště přežít tak živé město jako je právě Las Vegas. Pokud však chcete vidět některou z nevadských krás, doporučujeme ji navštívit ještě předtím,než vás naplno vtáhne gamblerská atmosféra města.

 

Las Vegas

   Trasa letu z Prahy do Las Vegas s přestupy, přehled tarifů na Kiwi.com

 

Foto, cs.wikipedia.org

 

A teď už za zábavou

V Las Vegas se totiž bavit budete a to i přes původně skeptické vyhlídky, že na hazard nejste. Vždyť nemusíte utrácet velké peníze, abyste se v tomhle městě pobavili. Vlastně nemusíte utrácet vůbec. Pobaví vás už samotný pohled na velkolepá kasina, která návštěvníky lákají způsobem, na který tady nejsme zvyklí. Je libo shlédnout artisty slavného cirkusu Cirque du Soleil? Tak to zamiřte do hotelu Bellagio. Chcete vidět sopku, která chrlí lávu? Tak to se ubytujte v hotelu a kasinu Mirage.

Vlastně jediné, co musíte udělat proto, abyste naplno pocítili atmosféru tohoto temperamentního města je neminout jeho část s názvem Strip. Protože právě tam vám u nohou bude ležet celý svět. Všechny hotely zde jsou tematicky stylizované, a tak můžete v Las Vegas narazit na kopii Cheopsovy pyramidy, na italské Benátky u hotelu Venetian, na Sochu svobody u hotelu New York, na Eiffelovu věž a další velkolepé stavby.

 

     
                               Předpověď počasí -  Las Vegas  
     

 

cs.wikipedia.org

 

Teprve až se v záři nejrůznějších světel pořádně rozkoukáte, teprve až rozdýcháte vzduch města Las Vegas, teprve potom, co novou atmosféru trochu vstřebáte se můžete směle zapojit do zábavy, která ve městě přetrvává 24 hodin denně. Je libo hrací automaty, koncerty, představení, horské dráhy, dobré jídlo, nápoje, luxusní ubytování? V Las Vegas to zkrátka žije, o čemž dobře vědí i ve vesmíru. Toto velkoměsto je totiž nejzářivějším místem na planetě Zemi. Tak jestli nějaká mimozemská civilizace opravdu existuje,  nejspíš ze všeho nejdřív navštíví právě Vegas. I vy byste měli, pokud chcete zažít opravdu něco výjimečného.

 

Las Vegas

 

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Přehled států v USA

Letiště v USA

Za sto eur do USA

Jak dlouho trvá let do Las Vegas

Žádost Esta

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 26.11.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.