Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Cestujeme k moři: na Maltu

Ilustrační fotoPokud se nemůžete dočkat teplejšího počasí a rádi byste vycestovali k moři, máme pro vás tip - poněkud netradiční Maltu. Malta je plná památek, pláží a obklopuje ji čisté moře. Ostrov je poměrně malý, takže je možné jej přejít i pěšky. Pokud se vám nebude chtít pěšky, můžete využít místní autobusy. Za přejezd byste neměli dát více než 1,5 €. A co byste neměli minout na Maltě?

Tak například chrám Hypogeum, jenž je zapsán v seznamu UNESCO. Chrám je složen z komor hal a chodeb vytesaných do skály. Stáři se datuje na období 3800 až 2500 př. n. l. Více informací najdete zde. Za zmínku stojí určitě i jeskyně Għar Dalam. Jeskyně je slavná především tím, že se zde našli kostry prehistorických zvířat a keramické zbytky původních obyvatel. Staří se opět datuje na několik tisíc let př.n.l. Informace k jeskyni v angličtině najdete zde.

A nyní to hlavní, jak se na Maltu co nejlevněji dopravit a ubytovat. Jednou z možností, jak na ostrov doletět je vzlétnout z Vratislavi. Vzhledem k tomu, že Wroclav (Vratislav) je poměrně nedaleko hranic, může být, s ohledem na cenu letenky, výhodnější, začít zde a ne v Praze. Cena za ubytování je také poměrně příznívá.

 

Termín letu a ubytování: 22.-29. květen 2012:


Letenka z Wroclavy<->Luqa 2 034 Kč Objednat u Ryanairu
Sprachcaffe International
St. Paul's Bay, Malta
4 908 - za 2 osoby/7 dnů
Více
Celkem za dopravu a ubytování: 8 976 Kč za 2 osoby

 

V ceně letenky je příruční zavazadlo, vč. poplatků. Chybí pouze poplatek za platbu, který může být nulový, pokud zaplatíte kartou Mastercard Prepaid. Více k této možnosti najdete v tomto našem článku.

 

   
  Čtěte také:
 

Kde leží Malta?

 

Dovolená na Maltě

 

Letiště Malta (MLA)

   

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.01.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.