Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Cestujeme k moři: na Maltu

Ilustrační fotoPokud se nemůžete dočkat teplejšího počasí a rádi byste vycestovali k moři, máme pro vás tip - poněkud netradiční Maltu. Malta je plná památek, pláží a obklopuje ji čisté moře. Ostrov je poměrně malý, takže je možné jej přejít i pěšky. Pokud se vám nebude chtít pěšky, můžete využít místní autobusy. Za přejezd byste neměli dát více než 1,5 €. A co byste neměli minout na Maltě?

Tak například chrám Hypogeum, jenž je zapsán v seznamu UNESCO. Chrám je složen z komor hal a chodeb vytesaných do skály. Stáři se datuje na období 3800 až 2500 př. n. l. Více informací najdete zde. Za zmínku stojí určitě i jeskyně Għar Dalam. Jeskyně je slavná především tím, že se zde našli kostry prehistorických zvířat a keramické zbytky původních obyvatel. Staří se opět datuje na několik tisíc let př.n.l. Informace k jeskyni v angličtině najdete zde.

A nyní to hlavní, jak se na Maltu co nejlevněji dopravit a ubytovat. Jednou z možností, jak na ostrov doletět je vzlétnout z Vratislavi. Vzhledem k tomu, že Wroclav (Vratislav) je poměrně nedaleko hranic, může být, s ohledem na cenu letenky, výhodnější, začít zde a ne v Praze. Cena za ubytování je také poměrně příznívá.

 

Termín letu a ubytování: 22.-29. květen 2012:


Letenka z Wroclavy<->Luqa 2 034 Kč Objednat u Ryanairu
Sprachcaffe International
St. Paul's Bay, Malta
4 908 - za 2 osoby/7 dnů
Více
Celkem za dopravu a ubytování: 8 976 Kč za 2 osoby

 

V ceně letenky je příruční zavazadlo, vč. poplatků. Chybí pouze poplatek za platbu, který může být nulový, pokud zaplatíte kartou Mastercard Prepaid. Více k této možnosti najdete v tomto našem článku.

 

Další aktuální nabídky ubytování:

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.01.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!