Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Za exotikou na Maledivy

Ilustrační fotoV případě, že toužíte zažít exotickou dovolenou, máme pro vás tip. Za poměrně zajímavou cenu nabízí letenky na Maledivy aerolinka Qatar Airlines. Z Mnichova vás na Maledivy dopraví za hezkých 15 818 korun. Ubytování na deset dnů pro dvě osoby začíná od zhruba 10 tisíc korun. My jsme vybrali ubytování za cenu 11 801 korun, především kvůli kladnému hodnocení hotelu.

 

z Munchen do Maledivy Male - odlet 18.6./návrat 28.6.
Ubytování v termínu letu od 11 801 korun /10 nocí/až 2 osoby
15818 Kč (pro 1 osobu)
Pelikan (objednat)
Akční letenka

 

 

Summer Villa je ideálním místem pro vodní sporty včetně potápění a jízdy na skútru i výlety po ostrovech a sledování delfínů. Nachází se na ostrově Maafushi a nabízí Wi-Fi za poplatek. Jednoduše zařízené pokoje jsou klimatizované a vybavené ventilátorem. Summer Villa Guest House má ochotný personál, který vám zajistí letištní dopravu z mezinárodního letiště Malé. Cesta trvá 30 minut motorovým člunem nebo 1,5 hodiny jízdy trajektem.

 

Dvě osoby zaplatí celkem za letenky a desetidenní ubytování 43 437 korun.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.01.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.