Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Flixbus nabídne linku do chorvatské Rijeky a Crikvenice. Jednosměrné jízdenky začínají na 899 Kč

Čeští cestující se mohou těšit na lepší spojení do Chorvatska, Flixbus před nastávající letní sezónou posiluje spojení. Nově se zelené autobusy vypraví z Prahy přímo do Rijeky. Jednosměrné jízdenky začínají na 899 Kč

 

 

 

 

Flixbus navýší počet spojů do Chorvatska

 Autobusy začnou jezdit od 15. června a přidají se k už existujícím linkám, které z České republiky pravidelně míří do dalších oblíbených letovisek na Jadranu – Splitu, Záhřebu, Zadaru a Slavonskiho Brodu a okolních měst.

Vznikne tak pravidelná linka, která bude denně v obou směrech křižovat trasu přes Vídeň – Lublaň – Opatiju – Rijeku, přičemž cílovou zastávkou se stane Crikvenica. Přímý spoj je letošní novinkou, dosud bylo možné využívat linku s přestupem, a to buď v Mnichově, Vídni či Záhřebu.

 

Kdy a za kolik můžete vyrazit

Autobusy vyrazí každý den z Prahy, konkrétně z Florence v 8:25 hod. V cílové stanici, tedy v Crikvenici, potom zastaví v 21:20 hod.. Pro zpáteční cestu bude platit výjezd v ranních hodinách v 7:00 hod. z Crikvenice. Nazpět do Prahy přiveze Flixbus cestující ve 20:05 hod.

Ceny jízdného startují na 899 Kč, přičemž již v této chvíli se dají jízdenky oficiálně zakoupit. Rezervaci provedete buď přes internet nebo si je přímo koupíte v kamenné provozovně v Praze na Florenci.

 

 

Německý dopravce tímto krokem vyhověl vysoké poptávce, která každým rokem panuje mezi lidmi, převážně těmi, kteří se chystají na dovolenou. Těch bude díky navýšení kapacity nyní schopna přepravit až 600 týdně. Na stejný trend přitom reaguje i konkurence. RegioJet prostřednictvím své tiskové mluvčí poslal do médií vyjádření o posílení spojení z Prahy do Splitu v očekávání nárůstu poptávky až o 50 %.

 

 

 

 

 

 

Dříve napsáno:

Nové autobusové linky Flixbusu do Kodaně a Terstu

Rijeka a Opatija, malé perly Chorvatska

Průvodce - město Rijeka

Průvodce městem Crikvenica

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.05.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.