Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Smartwings spojí Košice a Bratislavu s tureckou Antálií

Pravidelný letecký spoj společnosti Smartwings Bratislava – Antálie bude provozován od 30. 5. 2019 ve frekvenci 2X denně a linka Košice – Antálie od 31. 5. 2019 až 5X týdně.

 

 

Obě linky začnou létat od letního letového řádu 2019 a jejich provoz skončí v říjnu.

Antálie patří mezi oblíené dovolenkové lokality, např. z Prahy sem bude letos v létě kromě Smartwings létat i turecký dopravce SunExpress.

Na spojích z letišť Bratislava a Košice český dopravce žádnou přímou konkurenci mít nebude.

Lety z Bratislavy do Turecka nabídne kromě Smartwings pouze Ryanair, který přes léto provozuje linku na letiště Dalaman.

Smartwings letos v létě z Bratislavy bude pravidelně létat i na řecké ostrovy Kréta, Korfu, Rhodos a Zakynthos, dále pak na španělskou Mallorcu, do italské Lamezia Terme, do bulharského Burgasu, do kyperské Larnaky a do sicilské Catanie.

Z Košic poskytne společnost pravidelné spojení do Burgasu, na Krétu, Rhodos a do Larnaky. Charterové lety Smartwings, tedy spoje prostřednictvím cestovek, ze Slovenska zamíří také do lokalit v Egyptě, Itálii, na Kapverdách, v Řecku, Španělsku, Turecku.

 

 

Perla Turecké riviéry – Antalya

 

 

   
  Čtěte také:
 

Jakou mají spotřebu paliva letadla Airbus a Boeing?

 

Flightradar24, aneb sleduj pohyb letadla na monitoru

   

 

Vložil/a: Daniel Česák 06.01.2019


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.