Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Město Makarská si můžete užít i za pár peněz

Makarská riviéra s oblíbeným letoviskem Makarská, které vás nadchne svou atmosférou, vám může nabídnout i cenově velmi příznivé ubytování. Hotely v oblasti jsou velmi oblíbené a jistě stojí za to některé představit blíže.

 


Hotel, kde vaří z místních surovin

Hotel Riviéra, který se nachází na okraji města Makarská, má hned několik předností. Rozlehlý areál pavilonů v olivovém háji má výbornou polohu. Do centra města dojdete pohodlnou chůzí za dvacet minut, a přesto si můžete užívat méně rušnou a nádhernou pláž přímo před hotelem. Vybavení hotelu, pokojů i koupelen je sice postarší, ale je udržováno v čistotě a můžete se těšit na velmi nízkou cenu ubytování. K dispozici jsou i pokoje pro rodiny s jedním nebo dvěma dětmi.

Olivovníky, které jsou v areálu hotelu, nejsou jen dekorací. Každý rok je čeká sklizeň a pracovníci hotelu následně lisují vlastní olivový olej, který se používá v hotelové kuchyni. Vedení hotelu si zakládá na tom, aby svým hostům nabízelo pokrmy vařené poctivě, bez dochucovadel a výhradně z místních surovin. Jsou dokonce schopni nabídnout i stravu pro nejrůznější dietní omezení, včetně bezlepkové stravy po celou dobu pobytu.

Hotel má velkou kapacitu hostů, o které se stará i během tematických večerů s živou hudbou. Váš pobyt určitě nebude nudný. V areálu hotelu je i malé dětské hřiště s několika průlezkami, což ocení nejmenší hosté.

 

Areál hotelu Riviéra

 

Bezbariérový pobyt vám umožní v Biokovce

V Chorvatsku není příliš mnoho hotelů, které by nabízely pobyt pro hendikepované hosty. Lázeňský hotel Biokovka je však jiný. Nabízí několik bezbariérových pokojů a dokonce bezbariérový přístup nejen na pláž, ale i do moře. Hotel funguje po celý rok jako lázeňské centrum a má velkou kapacitu hostů, kteří vítají příznivou cenu a možnost spojit pobyt v hotelu s nejrůznějšími léčebnými procedurami. Můžete se těšit na prostorný vnitřní bazén, posilovnu a širokou nabídku doplňkových služeb.

Hoteloví hosté si mohou vybrat ze dvou typů pokojů. V některých pokojích, které mají zpravidla orientaci na mořskou stranu, je původní zařízení. Nábytek v pokojích s orientací na horský masiv Biokovo je o několik let novější. Je však třeba podoktnout, že ani novější typy pokojů neodpovídají popisu moderní vybavení. Přesto se jedná o velmi příjemný hotel s nádhernou pláží.

 

 

 

 

Hotel v centru za příznivou cenu

Menší hotel Palma, který se nachází poblíž přístavu, vám sice nenabídne výhled na moře, ale bude vám sympatický malou kapacitou hostů. Uvnitř pokojů vás nečeká nové a moderní vybavení, ale pokoje jsou prostorné a čisté. V pokojích pro rodiny s dětmi jsou k dispozici lednice. Rozkládací křesla, která slouží jako přistýlky pro děti, mají velikost plnohodnotného lůžka, což v mnoha chorvatských hotelích nebývá standardem. U hotelu je hostům k dispozici i menší bar a do centra Makarské to budete mít jen pár kroků.

 

Jídelna hotelu Palma

 

O vyžití během své dovolené se rozhodně nemusíte bát. Město Makarská žije denním i nočním životem a nabízí celou řadu atrakcí pro děti i dospělé a hned za městem narazíte na oblíbené místo pro potápění.

 

 

 

Autor: Iva Vendolská

 

 

     
                        Přehled hotelů ve městě Makarská  
   
     

 

     
    Čtěte také:
   

Co vzít do Chorvatska, kuny nebo eura?

   

Chorvatsko láká turisty na známá filmová místa

   

Seznam letišť v Chorvatsku

   

Jak dlouho trvá let do Chorvatska

     

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 02.04.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.