Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Cestopisy     

Poznejte Drvenik, klidnou oázu

Krásná vesnička Drvenik si získá srdce těch, kteří hledají klidné místo a nechtějí být při dovolené rušeni množstvím turistických atrakcí. V Drveniku si budete užívat nádhernou pláž, čisté moře, a především příjemnou relaxaci.

 

 

Dvě zátoky v Drveniku

Drvenik není známý jen jako klidné turistické letovisko, ale také jako místo odkud odjíždějí trajekty. Trajekty z Drveniku například na ostrov Hvar jsou mnohem levnější než ty z přístavu Split. Proto je Drvenik navštěvován i těmi, kteří sem míří pouze za výhodnějším převozem na některý z ostrovů. V letovisku se tedy můžete pokochat i pohledem na výletní lodě a trajekty, což se bude líbit především našim nejmenším.

 

 

 

Ubytování v Drveniku

V Drveniku je možnost ubytování v hotelových kapacitách, a to v obou zátokách. K tomu si můžete vybrat z nabídky mnoha soukromých apartmánů a rodinných vilek. Některé vilky jsou pronajímány jako celek a jsou úžasným místem, kde strávit dovolenou s partou přátel nebo širší rodinou. Jedním z prověřených tipů na ubytování je vila Antonija. Je to menší rodinný hotel, který je zcela nově zařízen. Krásné vybavení pokojů i koupelen vás nadchne. Líbit se vám bude i příjemná rodinná atmosféra menšího hotelu a vstřícný majitel s duší motorkáře.

 

 

Hotel Nano

Apartments Marino

Apartment Luna

 
 

Camp Milo Moje

Studio Andric

Apartments Bota

 

 

 

Stíněná pláž, kde není nikdy plno

Pod pobřežní promenádou, která láká k procházkám při ranním rozbřesku i při západu slunce se rozprostírá nádherná, dlouhá pláž. Je úzká, a to je velkou výhodou. Vyhledat si můžete místo ve stínu a užívat si sluníčka přesně podle chorvatského hesla: nohy ve vodě, břicho na slunci, hlava ve stínu. Málo turistů v Drveniku je zárukou toho, že pláž nebude působit stísněně.

 

 

Drvenik slibuje romantický pobyt pro páry a příjemné místo pro strávení rodinné dovolené. Je taky výborným místem odkud vyrazit na výlet do Dubrovníku nebo k Bačinským jezerům.

 

Autor: Iva Vendolská

 

 

Poloha Drveniku, zdroj mapy - openstreetmap.org

 

 

 

 

         Čtěte také:

Chorvatsko láká turisty na známá filmová místa

Autobusové linky do Chorvatska posílí Flixbus i Student Agency

Doba letu do Chorvatska

Velká chorvatská letiště

Chorvatská měna

 

 

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 27.04.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.