Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Hotely poblíž Letiště Frankfurt nad Mohanem

cs.wikipedia.orgLetiště Frankfurt nad Mohanem bychom našli přímo ve stejnojmenném německém městě. Jedná se o největší vzdušný přístav v zemi, ročně jím projde více než 61 mil. cestujících, kteří se odsud mohou dopravit celkem do téměř třech stovek destinací.

Takto výrazný provoz klade samozřejmě nároky i na adekvátní zázemí letiště, které svou historii začalo psát již rokem 1936. Dnes je proto vybaveno dvěma velkými terminály a svůj vlastní menší zde též má domácí národní dopravce Lufthansa.

Samozřejmostí je rovněž rozvinutá sféra ubytovacích služeb. Jaké možnosti hotelů na letišti návštěvníci mají? K dispozici je poměrně široké cenové rozpětí, od luxusního ubytování k takovému, který příliš nezatíží ani omezený cestovní rozpočet.

 

Možnosti ubytování na letišti a v jeho blízkosti

Pokud upřednostníte co nejkratší vzdálenost, čeká na vás zhruba jen půl kilometru od letiště vzdálený tříhvězdičkový hotel Hilton Garden Inn, který hostům nabízí zázemí v podobě fitness centra, zdarma připojení na wifi, dále domácí i mezinárodní kuchyni, kde je navíc možno využít i nabídku speciálního druhu stravování, jako je bezlepková dieta či pokrmy vegetariánské. Zdejší příjemné prostředí je vhodné i pro rodiny s dětmi s možností nekuřáckých pokojů. V hotelu se krom toho povoluje rovněž přítomnost zvířat.

 

Mapa

 

Další možnosti do vzdálenosti 3 km

Sheraton Frankfurt Airport Hotel & Conference Center

Hilton Frankfurt Airport

Steigenberger Airport Hotel Frankfurt 

MEININGER Hotel Frankfurt Main / Airport

 

Vzdálenější varianty

Především díky velmi příznivým cenám si oblibu získalo také ubytování v Haus Helga. Tato ubykace se nachází 11 km od frankfurtského aeroportu.  Nabízí však také příjemné prostředí se zajištěným bezplatným parkováním, přístupem na internet, eventuálně i možností se za příplatek ubytovat rovněž s domácím mazlíčkem.

V případě, že preferujete komfort, ale zároveň i více soukromí, rezervovat termín si můžete také v Hotel Gasthof Grüner Wald vzdáleného zhruba osmnáct kilometrů. Dostanete zde snídani formou bufetu, případně můžete ochutnat něco ze sortimentu místní kavárny. Hotel zajišťuje zdarma parkování, samozřejmostí je pokrytí wifi, na niž stejně tak lze využít přístup zcela bezplatně. V blízkém okolí hotelu se mimo to nalézá celá řada památek a dalších turistických zajímavostí.

Hotel

Ať se tedy do Frankfurtu vypravíte za jakýmkoli účelem, vždy se vám podaří najít služby, které vám budou doslova šity na míru.

 

 

 


   
  Čtěte také:
 

Vlakové nádraží - Frankfurt Hauptbahnhof

 

Největší německé letiště - Frankfurt nad Mohanem (FRA)

 

Městská doprava (MHD) ve Frankfurtu nad Mohanem

 

Prozkoumejte Frankfurt nad Mohanem, nejmenší metropoli světa

   

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 05.12.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.