Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ubytování     

Levná dovolená u moře v Itálii

Ilustrační fotoHledali jsme nejlevnější ubytování v  Itálii v bungalovech či apartmánech. Země patří k oblíbeným letním destinacím nejen Čechů. A také platí to, že jde o relativně levnou destinaci, kde lze trávit dovolenou.

Tradičně zde najdete levné ubytování ve vilách, rezidencích nebo bungalovech. Většinou máte k dispozici kuchyňku. Samozřejmostí je sociální zařízení.

Marina di Camerota, Kampánie

Letovisko Marina di Camerota najdete v Kampánii, zhruba 150 km jižněji od Neapole. Z Prahy je letovisko vzdáleno cca. 1 700 kilometrů. Celá oblast je Ilustrační fotonárodním parkem Itálie. Park se nazývá Parco Nazionale del Cilento. Park je druhým největším parkem Itálie. Táhne se od Tyrhénského pobřeží k úpatí Apenin v Kampánii. V parku najdete spoustu krásných přírodních scenérii a také různé kulturní dědictví. Například v seznamu UNESCO je zapsáno rodiště filozofů Parmenidese a Zena - Velia. Dále starobylé město Paestum. Město bylo založeno přibližně na konci 7. století př. n. l. osadníky z řeckého města Sybaris pod původním názvem Poseidonia.

Mezi hlavní činnosti, které můžete v letovisku provozovat je potápění, tenis či různé vodní sporty. Samozřejmostí je dostatek barů a restaurací. Pokud nehledáte přelidněné letovisko, bude se vám Marina di Camerota pravděpodobně líbit.

Nejlevnější ubytování v bungalovech jsme našli na tomto webu. Web je i v češtině. Cena za dvoulůžkový pokoj na týden je stanovena na 150 €. Příjezd je v sobotu do 17 hod. Uvolnit pokoj je nutné následující sobotu do 10 hodin. Cena apartmánů se pohybuje od 200 €/týden. V roce 2010 jsme vyzkoušeli pobyt ve zmiňovaných apartmánech - více jsme sepsali v tomto článku.

Nově na našem portálu najdete vyhledávač levného ubytování nejen v Itálii. Níže generujeme pouze část z nabídky:

 

 

Marina di Massa, Toskánsko

Marina di Massa je letovisko v italském Toskánsku. Toskánsko patří určitě mezi nejkrásnější oblasti Itálie. Marina di Massa leží v severní části Toskánska. Z jedné Ilustrační fotostrany je obklopena mořem, z druhé strany Apuánskými Alpami. Je to oblast plná historických zajímavostí, je zde nespočet hradů, zámků, klášterů a pevností, ve vnitrozemí najdete půvabnou venkovskou krajinu s malebnými historickými městečky. Mezi největší zajímavosti této oblasti patří mramorové lomy, jejichž tradice sahá až do doby římské a které proslavil především Michelangelo, který jej používal pro své plastiky.

Marina di Massa je poklidnější malé městečko, udržované a pěkné. Restaurací a barů je v městě dostatek. V blízkosti města je také hypermarket Carrefour. Pláže jsou čisté, sestup do moře pozvolný. Relativně blízko najdete oblíbená a turisticky atraktivní města jako jsou Florencie či Pisa.

Zajímavé ubytování najdete v Campingu Giardino. Pokud si dovezete svůj stan či obytný automobil, stačí si zakoupit plochu ke kempování. Je možné si zaplatit ale také bungalovy. Cena bungalovu za týden se pohybuje od 55 €. Z ceníku není zřejmé zda se jedna o cenu za objekt nebo osobu. V obou případech se však jedná o nízké částky.

 

   
  Průvodce Toskánskem, čtěte zde
   

 

Levné ubytování v Toskánsku - generované z vyhledávače levného ubytování

Pokud víte o nějakém zajímavém ubytování, nebo vlastníte ubytovací zařízení a rádi byste nabídli registrovaným uživatelům našeho webu kvalitní ale levné ubytování, dejte nám vědět. Pošlete nám povídání o ubytování a oblasti, ve které se ubytovací zařízení nachází.

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.06.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.