Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Město Poreč

Foto, cs.wikipedia.orgStarobylé  chorvatské město Poreč je s okolním regionem zasvěcené letnímu turismu. Tohle místo je středobodem rozsáhlého systému turistických letovisek, který se rozkládá na sever i na jih podél západního pobřeží Istrie. K největším z nich patří Zelena Laguna, s hojnou nabídkou služeb a možností ubytování.

Tyto prázdninové turistické kempy nabízejí spíše zindustrializovanou podobu hromadných zájezdů, s přemírou betonu a turistických autobusů. V hotelech, restauracích, turistických kancelářích a cestovních agenturách však téměř vždy pracují zaměstnanci mluvící více jazyky, kteří jsou k turistům velmi vstřícní.

 

Poreč

Poreč

 

Stojí tu bazilika zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, budovy v gotickém, románském a barokním slohu, je tu dobře rozvinutá turistická infrastruktura a nedotčené vnitrozemí Istrie leží nadosah. Stala se také centrem istrijských večírků a láká mladé na návštěvu ze všech koutů Evropy i dalších míst.

 

Zdroj: openstreetmap.org

 Mapa této oblasti

 

Poreč

Poreč

 

Přehled ubytování v městě Poreč na booking.com

 Tip na hotel:  Rooms Romeo Cena za noc pro dva - 1 315 Kč

 

 

*Last minute dovolená v Poreči - přehled

Velká chorvatská letiště

Doba letu do Chorvatska

Chorvatská měna

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 21.07.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.