Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Nově přímá linka z Prahy do New York Newark

Dopravce United Airlines zahájil minulý týden provoz přímé sezónní linky (bez mezipřistání) spojující letiště  Praha a letiště Newark Liberty poblíž New Yorku.

Lety jsou provozovány v období letního letového řádu denně až do 4. října 2019.

Jde o první linku provozovanou aerolinkou United z ČR.

 

 

Letiště Newark se nachází 23 kilometrů od Manhattanu a poskytuje rychlou povrchovou přepravu do mnoha částí NY. Patří k ní možnost přepravy vlaky AirTrain na newyorské nádraží Penn Station v centru Manhattanu, kam cestující přepraví do půl hodiny.

Letouny Boeing 767-300, která dopravce nasazuje na trasu Praha-Newark, poskytují 214 míst, včetně 30 sedaček ve třídě United Polaris Business, která lze sklopit do vodorovné polohy, 49 míst v třídě United Economy Plus a 135 sedadel v třídě United Economy.

 

 

 

Čerpáno z webu prg.aero

 

 

   
  Dříve napsáno:
 

United Airlines spustí přímou linku mezi Prahou a ...

 

United Airlines: Přímá linka do New Yorku

 

Žádost ESTA pro občany České republiky

   

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.06.2019


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.