Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Klek, místo, kde rodinnou dovolenou nebude nic rušit

Na samém jihu  Chorvatska se nachází klidné a okouzlující letovisko Klek. Rozhodně by jej měli navštívit ti, kteří si chtějí užít rozlehlou pláž, příznivé ceny ubytování a klidnou mořskou hladinu. Klek je i skvělým místem odkud podniknout výlety do okolí.

 

 

 

 

Romantická osada Klek

Letovisko se určitě nebude líbit těm, kteří hledají bohatý večerní a noční život a spoustu atrakcí. Klek je klidným místem, kde je jen několik málo ubytovacích kapacit. Svým hostům nabízí především možnost strávit příjemnou rodinnou dovolenou. Místo si zamilují určitě rodiny s malými dětmi, protože kousek od Kleku už začíná poloostrov Pelješac. Proč by to mělo být zajímavé? Díky poloostrovu Pelješac se Klek stal rozlehlou zátokou, kde se nemusíte bát velkých vln ani za větrného počasí. Chybí sice pohled na otevřené moře, ale zátoka chráněná pevninou a poloostrovem získala klidnou a samozřejmě i průzračnou mořskou hladinu. Pláž v letovisku je skutečně rozlehlá a jistě uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Ani v období letních prázdnin není pláž přeplněná a vy si můžete užívat krásné koupání a příjemnou tichou relaxaci.

 

 

     
                         Předpověď počasí v této lokalitě  
     

 

Ubytování v letovisku Klek

V místě nejsou žádné rušné a velké hotelové komplexy. Naleznete jen menší hotel, ale k dispozici je celá řada apartmánů. Jednak u soukromých poskytovatelů ubytování, ale i v menších apartmánových střediscích. Jedno apartmánové středisko se nachází ve svahu hned nad pláží. Menší domky jsou rozesety v mírnějším kopci a hezky stíněné. Jedná se sice o ubytování se starším a jednoduchým vybavením, avšak za velmi příznivou cenu a v těsné blízkosti pláže.

 

  Ubytování - Klek      
 

Apartment Jerkovic

Apartment Bonaca Klek

Repic Apartments

 

 

 

Delta Neretvy, výborný tip na výlet

Vybrali jste si Klek, jako místo pro vaši letní dovolenou? Pak je třeba zmínit, že stačí jen kousek popojet a objevíte velmi zajímavou zemědělskou oblast. Delta Neretvy je bažinaté a velmi úrodné území, které je protkáno mnoha kanály a poskytuje příznivé podmínky pro pěstování citrusů. Když v některém z hotelů v Dalmácii dostanete mandarinku, s velkou pravděpodobností byla sklizena právě v deltě Neretvy. Mandarinkám a jiným plodinám se zde výborně daří a sklízejí se i dvakrát nebo dokonce třikrát do roka. U místních cestovních kanceláří si můžete dohodnout výlet do delty Neretvy se zajímavým programem, jehož součástí je i plavba na typické loďce.

 

Zvolte si pro svou dovolenou místo, které ačkoliv je méně známé, brzy si získá vaši přízeň.

 

 

 

 

Zdroj videa: YouTube CC Marcin Maj, Klek

 

     
  Čtěte také:  
 

Chorvatsko láká turisty na známá filmová místa

 
 

Seznam letišť v Chorvatsku

 
  Doba letu do Chorvatska  
  Měna v Chorvatsku  
     

 


Vložil/a: Daniel Česák 21.04.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.