Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Země     

Průvodce letoviskem Gabicce Mare

Nádherná dovolená, strávená na krásné písčité pláži, možnost vyzkoušet spoustu vodních sportů, kousek za ubytováním historické památky, a hlavně úžasné Jadranské moře. To nabízí letovisko Gabicce Mare, nacházející se na rozhraní regionů Marche a Emilia Romagna.

Těsně sousedí s Cattolicou, které od sebe odděluje pouze říčka Tavollo. Z druhé strany se tyčí menší hora Gabicce Monte, která nahrazuje písčitou pláž. Je zde možné vyrazit po různých stezkách a vychutnat si odlišný pohled na břeh.

 

 

Pokud si vypůjčíte auto či motorku, v každém případě byste měli vyrazit na cestu k přístavu Vallugola či ke starobylému legendárnímu městu s podvodním přístavem Valbruna. Rozhodně zde najdete spoustu historických památek, které doporučujeme shlédnout.

Pokud byste toužili opustit „domovskou“ pláž a vydat se jinam, v blízkosti můžete navštívit i letoviska Pesaro, Rimini, Riccione nebo již zmíněnou Cattolicu. Také můžete zajet do delfinária, aquaparku nebo jednoho z mnoha zábavních parků. Nápadům se meze nekladou a zde najdete snad vše, o čem sníte, dokonce i GP okruh v Misanu!

 

  Ubytování - Gabicce Mare

 

Everest Meublé Garni

Cena na noc pro dva - 1 820 Kč
 

Terramarique B&B

Cena na noc pro dva - 1 925 Kč
  Cena na noc pro dva - 2 045 Kč
 

Bahita - Betty's B&B

Cena na noc pro dva 2 185 Kč

 

Lze zde taky vyzkoušet vodní sporty, o kterých byla zmínka na začátku článku, Gabicce může nabídnout paragliding, windsurfing, jízdu na vodních lyžích i šlapadlech, takže výběr zůstane jen na vás. Navštivte nejmenší republiku na světě San Marino, která není bezdůvodně nazývána nákupním rájem.

 

        Poloha lokality, zdroj mapy - openstreetmap.org

 

Historií je toto letovisko velmi spojeno s Rimini, takže tu nejen milovníci bujarého života naleznou své, ale stále je tu méně ruchu a více klidu, než může nabídnout jeho „bratr“.

 

 

Ať sem již zamíříte sami, s přáteli, vaší drahou polovičkou či rodinou, najdete přesně to, po čem toužíte. Gabicce nabízí snad vše, co byste mohli od dovolené očekávat. Takže není nic jednoduššího, než nasednout na letadlo či do auta a vyrazit vstříc odpočinku!

Autor: Viktorie Balounová

 


 

Čtěte také:

Seznam letišť v Itálii

Pět největších jezer v Itálii

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 30.07.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.