Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na eurovíkend     

Tip na levný eurovíkend: Nice

Ilustrační fotoFrancouzské město Nice najdete na Azurovém pobřeží. Z Prahy je vzdáleno přibližně 1 200 km. Jeho hlavní atrakcí je bezesporu Promenade des Angleis. Tato promenáda byla vystavena již v roce 1821 n.l. Staré město se svými úzkými uličkami stojí za vaší pozornost také. Najdete zde poměrně známé tržiště s květinami a zeleninou.

Nemusíte ovšem zůstávat jen u zeleniny, je zde i spousta kaváren či restaurací. Město Nice zaujalo i světoznámé malíře, jakými jsou Pablo Picasso nebo Auguste Renoire.

 

 

Nice má své letiště - Aéroport Nice Côte d'Azur. Má dva terminály. Z nízkonákladových aerolinek sem létá např. Ryanair anebo EasyJet. Dopravit se z/na letiště - centra města lze pomocí autobusových express linek č. 98 a 99. Jedna jízda stojí 4 €. Pokud chcete ušetřit, použijte běžnou linku č. 23, která vás do centra dopraví za 1 €. Tato linka odjíždí pouze od Terminálu 1! Linka č. 23 jezdí denně od 5:30 a 20:05. Doba jízdy je cca. 30 min. k železniční stanici Gare Nice Thiers.

       
    Více informací o aeroportu v Nice čtěte zde  
       

Z ČR vás žádná nízkonákladová společnost přímo nedopraví, pouze lze využít nepřímý spoj. Anebo se dopravit autobusem ( Student agency) či autem do Berlína. Odtud již létá EasyJet.

Cena letenky s odletem 25. listopadu (čtvrtek), návratem 28. listopadu (neděle) je za dvě osoby přibližně 2 193,- Kč. V tabulce níže uvádíme kalkulaci pro dvě osoby včetně ubytování.

Eurovíkend pro dva v Nice po svém
25.-28.11. 2010 letecky s EasyJet z Berlína Hotel D'Orsay * Celkem
čtvrtek-neděle 2 193,-Kč/zpáteční/2 osoby 2 747,- Kč/apt. pro 2 osoby 4 940,- Kč

Hotel D'Orsay je blízko Promenade des Anglais, přibližně 10 minut chůze. Další hotely najdete na této adrese. Uváděné letenky jsou včetně tax. V ceně je příruční zavazadlo. K celkové ceně je nutné přičíst dopravu na letiště v Berlíně a za jízdenky MHD v Nice.

Registrujte se zdarma na našem webu, po úspěšné registraci bude na váš email chodit včas upozornění na akční slevy letenek - letenky i pod 500,- Kč vč. tax. Aktuální akční letenky najdete vždy na této adrese.


Eurovíkend v Nice u cestovky

Pro srovnání vypisujeme aktuální nabídku eurovíkendu v Nice společnosti Invia:

Invia nabízí eurovíkend v Nice od 7 820,- Kč za osobu. Doprava je letecká. Termín pobytu 22.10.-24.10. 2010. V ceně je snídaně. Cena zahrnuje letenku, let. taxy, 2 noci se snídaní ve 2lůžkovém pokoji, pojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK. V ceně nejsou transféry z/na letiště. Cena 7 820,- Kč je platná při odletu z Vídně! Pokud odletíte z Prahy, zaplatíte za osobu 13 340,- Kč. Tento eurovíkend lze objednat na této adrese.

 

Promenade des Anglais

 

 

Čtěte také:

Nice - splněný sen

Letiště Nice (NCE)

Nice-zajímavosti, kam jít, co dělat?

Azurové pobřeží láká turisty i celebrity

 


 

 

Vložil/a: Daniel Česák 14.07.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!