Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Bodrum - Jedno z nejnavštěvovanějších tureckých letovisek

Bodrum, město ani malé ani velké, lze nalézt na poloostrově vybíhajícím do Egejského moře, co by kamenem dohodil od řeckého ostrova Kos. Město s tradičními nízkými domy a úzkými křivolakými uličkami, kde bezmála každý dům vlastní svou zahrádku, ovšem také město plné penzionů a hotýlků a rozrůstajících se moderních čtvrtí.

 

 

Pobřeží s kotvícími jachtami, mezi nimiž se dá procházet po molech, hotelové i volně přístupné oblázkové pláže lemované zahrádkami i nikoliv, a kdesi na úplném konci i přístaviště trajektů, odkud může turista vyrazit na rychločlunu i velké lodi vstříc výletním plavbám či okolním ostrůvkům.

 

   
                                 Předpověď počasí - Bodrum
   

 

Ne nadarmo je Bodrum nejnavštěvovanějším letoviskem Egejské riviéry, jež plní především bohatší klientela německá a turecká. Což ale nevylučuje zájezd do Bodrumu i turistů českých. Protože proč by si tito nemohli dopřát místních barů a turistických restaurací, obchodů plných suvenýrů,… ale o kousek dále klidně i naprosto běžných tureckých stánků se zeleninou, obchodů s potravinami, holičství a jiných běžných atributů běžného místního života?

 

 

  Hotely na Egejské riviéře


Tip na ubytování v Kusadasi -  Hbs Hotel Cena na noc pro dva - 620 Kč
  Tip na ubytování v Kusadasi -  Mor Suite Hotel Cena na noc pro dva - 705 Kč

 

Dovolená v Bodrumu je tak vhodná pro leckoho. Ať už prahne po tom či onom, nalezne zde uspokojení. Turistovi se tu mimo výše zmíněné nabízejí i vodní radovánky, i rušný noční život, nerušenou dovolenou tu pak mohou prožít klidně třeba i rodiny s dětmi. Plavecké i dětské bazény, fitness a wellness centra, volejbalová hřiště, turecké lázně, vodní sporty i historické pamětihodnosti. Každému podle jeho gusta.

 

 

  Čtěte také:      
  Letiště Bodrum (BJV)

Průvodce městem Bodrum

Hotely v Bodrumu  
         

 

Poloha  tureckého města Bodrum, zdroj mapy - openstreetmap.org

 

 

Bodrum, zdroj videa: YouTube CC, autor: Gezen Adam

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 03.06.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.


Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování.