Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Skiarealy     

Snowpark Lučivná

Řada z nás si sice ještě stále nechce připustit, že letní sezona skončila, na druhou stranu nadšenci zimních sportů se mohou těšit na zimní radovánky.

Pokud si chcete pořádně zařádit, pak nemusíte za sněhem cestovat zase tak daleko, stačí například Slovensko. Zde se totiž nachází vyhlášený snow park, který si jistě zamiluje každý.

Navzdory tomu, kolik nám Slovensko nabízí lyžařských center, Lučivná přitahuje každý rok více a více Čechů. Kromě nesporných výhod, jako je kvalitní ubytování, upravené sjezdovky a podobně, je zde ještě jeden fakt. Lučivná se totiž nachází na Malé fatře a cesta od nás netrvá dlouho. Pokud pojedete například z Brna, pak vás od lyžování dělí pouhých 280 kilometrů.

 

 

 

 

Co všechno Lučivná nabízí?

Samozřejmostí jsou parádně upravené sjezdovky, které zde nalezneme čtyři. Sjezdovky jsou vytvořeny tak, že si mezi nimi vybere jak začátečník, tak i zkušený lyžař, který má rád rychlou jízdu. Je zde i škola lyžování, takže pokud se potřebujete naučit lyžovat, Lučivná je místo právě pro vás. Na druhou stranu zkušený lyžař zde najde bar, nebo adrenalinové vyžití, například jízdu na gumových pneumatikách nebo dokonce půjčovnu sněžných skútrů. V okolí sjezdovky najdete i trasy pro běžkaře, celková délka tras je pět kilometrů.

 

 

Celý areál je připraven na pobyt rodin s dětmi, takže se zde nachází i dětské koutky, díky nimž si můžete užít lyžování, a o vaše děti bude zatím dobře postaráno.

Během sezony se v tomto lyžařském centru konají i nejrůznější soutěže, často je příležitost i k pořádání večerního lyžování, které taktéž stojí za zkoušku.

 

A co ubytování a služby v centru?

Do snowparku Lučivná často míří školní zájezdy nebo firemní akce. Hotely jsou na to přizpůsobeny a nabízí i řadu výhod jak cenových, tak i co se týče organizace. Pro školní zájezdy je dokonce možné po domluvě vyhradit vlek pouze pro studenty.

 

Hotel Lučivná

 Cena na noc pro dva - 1 156 Kč
 

Hotel Končistá

Cena na noc pro dva - 1 752 Kč

 

Skipasy - Snowpark Lučivná

Skipas Dospělá HS Dětský HS Dospělý VS Dětský VS
1 den 16,- 12,- 15,- 11,-

Dopolední/

Odpolední

14,-/14,- 10,-/10,- 14,-/14,-

10,-/10,-

 

Autor článku: Helena Dvořáčková

 

 

Čtěte také:

České hory - přehled

Monínec, nejbližší hory z Prahy

Třídenní trek Malá Fatra aneb jak se nenechat sníst ...

Beskyde, Beskyde…

Přehled lyžařských zájezdů

Jizerské hory

 

 

logo

 Vložil/a: Daniel Česák 16.09.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.