Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Partneri     

Kréta - bez cestovky

kreta-chania-pristavIndividuální dovoléna na Krétě, to byl nápad jedné milé paní Márii Michalaki, která se narodila v Česku, ale trvale bydlí na Krétě. Vybrat si můžete z 10 míst k ubytování. Ubytování v rodinných apartmánech na malebném jihu, až po ty nejluxusnější hotely na severu ostrova. 

Přivítání a odbavení na letišti a zajištění transferu do hotelu podle vašeho přání, autobusem (pro větší skupiny), taxi, nebo autem  přistaveným na letišti. Výlety v místě pobytu, obdržíte zajímavé informace o okolí a nabídce výletů, které vám umožní poznat vyjímečnou historii, přírodní krásy a pohostinnost místních  obyvatel. Více užitečných informací najdete na - www.michalaki.cz

 

 

 

Pokud budete u nás registrováni, získate slevu 5 - 10% za zájezd. Slevu je možno kombinovat s jinými slevami partnera. Rezervaci musíte provést na webových stránkách www.michalaki.cz, při objednávce je nutno do poznámky uvést vaše údaje z registrace na našem webu: "sleva 5(10)% radicestujeme.cz, vaše ID, jméno, příjmení, email".

 

Se získáním informací, jak zjistit vaše ID a ostatní údaje, které jste zadali při registraci, vám pomůže tento článek.

Přehled ubytování na Krétě nejdete ZDE.

mapa-krety

 

 

  Související články:

 

Řecké město Heraklion

Letenky na Krétu za 2 960 Kč

 

Vyrážíme na ostrov Kréta

Egejské moře skrývá spoustu památek

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 18.02.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.