Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Skiarealy Rakousko     

Špatné počasí v Kitzbühelu

ZimaI na lyžařskou dovolenou se nemusí zrovna vždy vzpomínat na tu nejlepší pod sluncem. Zvlášť když vychytáte takové počasí, jako my jsme vychytali před pár lety v Kitzbühelu, středisku v Tyrolsku, kde se jezdí Světový pohár na Hahnenkammu.

Vložil/a Redakce, 27.1.2017

Lyžarská oblast Semmering

HoryMěsto Semmering se nachází v Dolním Rakousku necelých 100 km od Vídně. Cesta z hlavního města Rakouska zabere díky dálnici vedoucí pod sjezdovkou něco kolem 60-ti minut.

Vložil/a Redakce, 23.1.2017

Novoroční lyžování v Rakousku

LyžováníJak zažít netradičního Silvestra? Většina lidí bývá doma nebo se svými kamarády a oslavuje třeba u televize nebo hraním her příchod dalšího roku. My ale ne. Často jezdíváme v tento ojedinělý den roku, kdy si ho spousta mých kamarádů nepamatuje, na lyžování do Rakouska.

Vložil/a Redakce, 13.1.2017

St. Anton: skipasy, sjezdovky, informace

Ilustrační foto St. AntonLyžařské středisko St. Anton patří k těm nejlepším, které v Evropě lze nalézt. Lyžuje se zde již od počátku 20. století. Ke středisku se také řadí St. Christoph, Pettneu, Stuben, Zürs, Sonnenkopf, Lech a Oberlech. Průměrně lyžařská sezóna trvá od listopadu do konce května. Výhodou střediska je, že na všechny areály platí jedna permanentka a skiareály jsou mezi sebou propojeny skibusy. Skibusy jsou zdarma. Čekají vás 280 km dlouhé sjezdové tratě, a pokud vám to nebude stačit, můžete ještě využít až 180 km neupravených tras. Ideální pro freeriding.

 

Vložil/a Redakce, 5.1.2011

Forsteralm - Waidhofen/Ybbs Gaflenz

Ilustrační fotoV areálu najdete 8 vleků (1 čtyřsedačkový vlek, 6 tažných vleků a 1 dětský vlek), 18 km sjezdovek. Lyžařská oblast Forsteralm je ideálním místem pro rodiny. Skvělé zasněžovací zařízení dovede vykouzlit v případě potřeby dost sněhu na všech sjezdovkách a tak činí Forsteralm jednou z oblastí, kde je přítomnost sněhu v Předních Alpách nejjistější.

Středisko je zaměřeno primárně na rodiny s dětmi a tak by vás nemělo překvapit to, že cvičný vlek pro začátečníky a děti je zdarma. V bezprostřední blízkosti vleků najdete také lyžařskou školu.

Vložil/a Redakce, 28.12.2009Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!