Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     

Divadlo Na Jezerce

Divadlo - JezerkaAč jde o mladý projekt, který se zrodil teprve roku 2004, rozhodně bychom nemohli říci, že nemá svou tradici. Roku 2002 totiž nejprve vznikla Divadelní společnost Jana Hrušínského, dalšího pokračovatele slavného hereckého rodu Hrušínských. Jeho kořeny sahají až do 19. století k osobě Ondřeje Červíčka, herce, pražského rodáka, pozdějšího divadelního principála.

 

 

 

 

Divadlo - JezerkaPokud budete mít zájem zhlédnout některé představení, zavítat musíte do pražských Nuslí, kde sídlí v prostorách bývalého kulturního domu. Původně se jednalo o zchátralou budovu, kterou zničil bývalý režim v padesátých letech. Za dob své největší slávy šlo přitom o působivou klasicistní stavbu. A současný majitel a zároveň ředitel divadla se rozhodl jí zašlou slávu vrátit, ač mu mnozí předpovídali, že s takovým záměrem neuspěje. Pochybovači se naštěstí mýlili a dnes tu proto naleznete moderní divadlo, které má i bezbariérový přístup.

 

Divadlo Na Jezerce

 

Nedisponuje sice vlastním uměleckým souborem, přesto patří někteří herci ke stálicím. Repertoár je poměrně pestrý, od klasických představení po moderní dramata nebo komedie.

 

A co dnes hrají? program

Kde ho nejdem? mapa


Divadlo - Jezerka, www.radicestujeme.eu

Divadlo - Jezerka

  Ubytování poblíž divadla  
 

Gallery Hotel SIS

Cena na noc pro dva -  572 Kč
 

Hotel Mira

Cena na noc pro dva - 807 Kč

 

 

Mohlo by vás zajímat:

Národní divadlo

Divadlo na Vinohradech

Divadlo Broadway

Divadlo Ungelt

Divadlo ABC

Divadlo Karlín

 

 

 

 Vložil/a: Daniel Česák 19.06.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.