Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     

Divadlo Broadway

Divadlo BroadwayDivadlo Broadway vzniklo v samém srdci Prahy – v ulici Na Příkopě. Na scéně je nováčkem, jde o poměrně mladou kulturní instituci, která svůj provoz zahájila teprve v roce 2001.

Působí v prostorách bývalého kina, které bylo uzavřeno na konci devadesátých let a objekt tak chátral. Proto byla před otevřením nutná rozsáhlá rekonstrukce celé stavby, při níž si divadlo prošlo výraznou modernizací a dnes tak disponuje špičkovou technikou i například bezbariérovým přístupem.

 

Kde ho najdeme? mapa

Divadlo Broadway

 

Divadlo zaměřuje svou činnost primárně na tvorbu muzikálovou, jedním z nejznámějších a nejúspěšnějších představení vůbec byla Kleopatra, nyní můžete zavítat na Mýdlového prince, komedii s hity Václava Neckáře. Do jeho repertoáru patří ale i pořádání koncertů.

 

 

Aktuálně funguje pod hlavičkou společnosti DIVADLO BROADWAY, a.s. a nynějším předsedou představenstva je Ján Kováčik, členem je JUDr. Oldřich Lichtenberg, který je tak trochu duší projektu, v Broadwayi figuruje coby producent.

A co hrají? program

 

 
Průvodce Prahou, čtěte zde
 

 

Divadlo Broadway

 

Ubytování v blízkosti divadla

 

Barceló Old Town Praha

Cena na noc pro dva - 2 850 Kč
 

Best Western Plus Hotel Meteor Plaza

Cena na noc pro dva - 3 102 Kč

Široká nabídka hotelů v Praze přes booking.com

Praha

 


Mohlo by vás zajímat:

Divadlo Karlín

Divadlo Ungelt

Národní divadlo

Divadlo ABC

Divadlo na Vinohradech

Divadlo Kalich

Divadlo Na Jezerce

Stavovské divadlo

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 19.06.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.