Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ubytování     

Levně na dovolenou k moři?

Ilustrační fotoS blížícím se jarem, někteří z nás již plánují letní dovolenou u moře. Hledali jsme nejlevnější možné letenky do oblíbených destinací, jako jsou Mallorka, Ibiza či Sardinie. V příštím díle budeme pokračovat Sicílií, řeckými ostrovy nebo tureckým městem Antalya. U každé destinace navíc uvádíme aktuální levné ubytování pro danou oblast.

 

 

 

Levně na Mallorku

Máte rádi španělské Baleárské ostrovy, jejichž součástí je ostrov Mallorka? Nejte o tradiční dovolenkovou destinaci, přesto ostrov Mondragozískává své příznivce i u českých či slovenských cestovatelů.

Na Mallorce můžete samozřejmě strávit celou dovolenou u moře a využít například služeb zdejších restaurací a barů. Ceny jsou v restauracích různé - někde dáte za oběd 15 dolarů, jinde 40. Mezi ty levnější patří například restaurace Sambal - vaří zde především thajské a indické jídlo. Ceny se pohybují mezi 10-20 dolary. Restaurace má svoje webové stránky www.restaurantesambal.com.

Pokud asijskou kuchyni nemusíte, další levnější restaurace nese název No8 Bar&Grill Santa Ponsa. Jak název napovídá, najdete zde i grilované dobroty, ale také zeleninové pokrmy.

V případě, že vám nestačí pouhé "válení" u moře, můžete zkouknout místní památky, přírodní zajímavosti apod. Mezi zajímavé přírodní oblasti patří přírodní park Mondrago. Park najdete v jižní části ostrova poblíž Santanyí.

Aktuální letenky levné letenky na ostrov Mallorka - vybrali jsme měsíc květen, protože v tomto měsíci jsou letenky levné, později se lepší ceny přehoupnout do letních měsíců:

Bratislava-Palma Mallorca 10.5 -19. 5. 2011 2 800 Kč za 2 osoby

Aktuální - denně aktualizované, levné ubytování na Mallorce

 

Levná dovolená na Ibize

Ibiza je ostrovem spíše pro cestovatele, kteří mají rádi živo, party, bary a noční život. Ibiza je proslulá svými plážovými akcemi.

Aktuální levné letenky na Ibizu, opět jsme vybrali jarní měsíc, pro letní měsíce jsou letenky ještě poněkud dražší:

Frankfurt-Ibiza 8.4 -18. 4. 2011 2 450 Kč za 2 osoby

Aktuální - denně aktualizované, levné ubytování na Ibize.

 

Levná dovolená na Sardinii

SardinieSardinii omývá Tyrhénské moře. Pláže na Sardinii jsou různorodé - někde jsou širší, jinde spíše "soukromější", najdete zde oblázkové ale i písečné pláže. Sardinie vám nabídne také krásné ostré pobřeží, ve vnitrozemí vás čekají vysoká pohoří - nejvyšší hora, Punta la Marmora, dosahuje nadmořské výšky 1833 metrů. Hora je součástí masivu Monti del Gennargent. Jen pro zajímavost - v zimě zde můžete občas i lyžovat. Jako ideální termín pro návštěvu je měsíc duben a květen. Teploty nedosahují příliš vysokých hodnot, místní květena krásně kvete, moře již je koupatelný a chůze po horách vás díky příjemným teplotám neubíjí.

 

Aktuální levné letenky na Sardinii

Bratislava-Alghero 1.5. - 12.5. 2011 2 800 Kč za 2 osoby
Krakow-Cagliari 6.5. - 16.5. 2011 3 814 Kč za 2 osoby

Aktuální - denně aktualizované, levné ubytování na Sardinii.

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 31.01.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!