Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ubytování     

Levně na dovolenou k moři?

Ilustrační fotoS blížícím se jarem, někteří z nás již plánují letní dovolenou u moře. Hledali jsme nejlevnější možné letenky do oblíbených destinací, jako jsou Mallorka, Ibiza či Sardinie. V příštím díle budeme pokračovat Sicílií, řeckými ostrovy nebo tureckým městem Antalya. U každé destinace navíc uvádíme aktuální levné ubytování pro danou oblast.

 

 

 

Levně na Mallorku

Máte rádi španělské Baleárské ostrovy, jejichž součástí je ostrov Mallorka? Nejte o tradiční dovolenkovou destinaci, přesto ostrov Mondragozískává své příznivce i u českých či slovenských cestovatelů.

Na Mallorce můžete samozřejmě strávit celou dovolenou u moře a využít například služeb zdejších restaurací a barů. Ceny jsou v restauracích různé - někde dáte za oběd 15 dolarů, jinde 40. Mezi ty levnější patří například restaurace Sambal - vaří zde především thajské a indické jídlo. Ceny se pohybují mezi 10-20 dolary. Restaurace má svoje webové stránky www.restaurantesambal.com.

Pokud asijskou kuchyni nemusíte, další levnější restaurace nese název No8 Bar&Grill Santa Ponsa. Jak název napovídá, najdete zde i grilované dobroty, ale také zeleninové pokrmy.

V případě, že vám nestačí pouhé "válení" u moře, můžete zkouknout místní památky, přírodní zajímavosti apod. Mezi zajímavé přírodní oblasti patří přírodní park Mondrago. Park najdete v jižní části ostrova poblíž Santanyí.

Aktuální letenky levné letenky na ostrov Mallorka - vybrali jsme měsíc květen, protože v tomto měsíci jsou letenky levné, později se lepší ceny přehoupnout do letních měsíců:

Bratislava-Palma Mallorca 10.5 -19. 5. 2011 2 800 Kč za 2 osoby

Aktuální - denně aktualizované, levné ubytování na Mallorce

 

Levná dovolená na Ibize

Ibiza je ostrovem spíše pro cestovatele, kteří mají rádi živo, party, bary a noční život. Ibiza je proslulá svými plážovými akcemi.

Aktuální levné letenky na Ibizu, opět jsme vybrali jarní měsíc, pro letní měsíce jsou letenky ještě poněkud dražší:

Frankfurt-Ibiza 8.4 -18. 4. 2011 2 450 Kč za 2 osoby

Aktuální - denně aktualizované, levné ubytování na Ibize.

 

Levná dovolená na Sardinii

SardinieSardinii omývá Tyrhénské moře. Pláže na Sardinii jsou různorodé - někde jsou širší, jinde spíše "soukromější", najdete zde oblázkové ale i písečné pláže. Sardinie vám nabídne také krásné ostré pobřeží, ve vnitrozemí vás čekají vysoká pohoří - nejvyšší hora, Punta la Marmora, dosahuje nadmořské výšky 1833 metrů. Hora je součástí masivu Monti del Gennargent. Jen pro zajímavost - v zimě zde můžete občas i lyžovat. Jako ideální termín pro návštěvu je měsíc duben a květen. Teploty nedosahují příliš vysokých hodnot, místní květena krásně kvete, moře již je koupatelný a chůze po horách vás díky příjemným teplotám neubíjí.

 

Aktuální levné letenky na Sardinii

Bratislava-Alghero 1.5. - 12.5. 2011 2 800 Kč za 2 osoby
Krakow-Cagliari 6.5. - 16.5. 2011 3 814 Kč za 2 osoby

Aktuální - denně aktualizované, levné ubytování na Sardinii.

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 31.01.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.