Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Česko     
Levné ubytování Hlídat ceny ubytování Levné letenky Hlídat ceny letenek Lyžařské pobyty levně

Lednice - perlička Jižní Moravy!

Lednice je malebná obec, ležící ve vinařské oblasti na Jižní Moravě. Kromě tradic, vína a zpěvu na vás zde čeká spousta historických památek, kulturních akcí, nádherná příroda a také lázeňské centrum.

Vložil/a Redakce, 3.5.2017

Něco málo o pražském Smíchově

Pražská čtvrť Smíchov velmi proslavila především stejnojmenná stanice skupiny Nova. Dříve však byla významná kvůli něčemu naprosto diametrálně odlišnému. Těchto 7 km2 obývá přibližně 33 500 lidí a ti, kteří je znají dnes, by Smíchov před takovými 100 lety patrně vůbec nepoznali...

Vložil/a Redakce, 2.5.2017

Všechny pražské památky na jednom místě

Naše hlavní město navštíví ročne cca 6,6 milionu turistů. Návštěvníků z Čech a Moravy tvoří z tohoto čísla necelý milion. Víte kam zajít? Tipy na památky, oddych a zábavu v pražských čtvrtích najdete v následujících řádcích a obrázcích.

Vložil/a Redakce, 1.5.2017

Hořejší nábřeží

Řeka Vltava k Praze zkrátka neodmyslitelně patří, a ke každé řece zase patří nábřeží. Těch pražských je celá řada a na každém z nich je velmi krásně. Nejinak tomu je na nábřeží Hořejším, které se pevně pojí s pražským Smíchovem a jeho především večerní scenérie vám úsměv na tváři dozajista vykouzlí.

Vložil/a Redakce, 29.4.2017

U Anděla v Praze 5 to žije, jen málokde byste hledali podobné místo!

AndělU Anděla nebo zkrátka jen Anděl...tak na takové označení si budete v části Prahy 5 muset zvyknout, stejně se tam totiž jmenuje hlavní křižovatka, stanice metra, obchody, budovy, restaurace...když se zkrátka řekne Anděl nebo U Anděla, všichni už ví, o jakém místě je řeč.

Vložil/a Redakce, 28.4.2017

Smetanovo nábřeží

Smetanovo nábřežíSmetanovo nábřeží se nachází v Praze. Konkrétně propojuje Křižovnické náměstí s křižovatkou mostu Legií, dále Masarykovo nábřeží a Národní.

Vložil/a Redakce, 27.4.2017

Masarykovo nábřeží

Masarykovo nábřeží je pravděpodobně to nejznámější v celé Praze a proudí na něj denně davy turistů, ale i řada místních, aniž by třeba tušili, že se tak jmenuje. jeho dominantou jsou víc než cokoliv jiného budovy velkých hodnot.

Vložil/a Redakce, 27.4.2017

Zavítejte do Jindřišské ulice, naleznete zde poštu s téměř non - stop provozem

PrahaKráčíte-li dnes pražskou Jindřišskou ulicí, zaujme vás pravděpodobně honosná a majestátní budova pošty. Vždy tomu tak ale nebylo. Dějiny však toto místo zajímá už od dob Otce vlasti - Karla IV.

Vložil/a Redakce, 22.4.2017

Kterým místům se v Praze raději vyhnout

VáclavákZnáte to pořekadlo „Žižkovu a Libni zdaleka se vyhni“? Je pravda, že je staršího data a obyvatelé těchto lokalit by s ním asi nesouhlasili, nicméně existují v nich místa, kterým je skutečně lepší se vyhnout.

Případně počítat s tím, že jejich návštěva pro vás může být zážitkem, na který nebudete rádi vzpomínat.

Vložil/a Redakce, 19.4.2017

Malá Strana, jedna z nejmalebnějších částí Prahy

Malá StranaMalá Strana je nejromantičtější a nejkouzelnější částí Prahy. V 13. století byla panovníkem Přemyslem Otakarem II. povýšena na město. Svou krásou, polohou i zajímavostmi přitáhla nejednoho významného umělce, spisovatele či vědce. Žil zde například významný český spisovatel Jan Neruda nebo stejně známý filmový a divadelní herec Jan Werich.

Vložil/a Redakce, 18.4.2017
« Předcházející 1 2 3 4 24 Další »

Vložil/a: Daniel Česák 17.07.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Levné ubytování

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »
rSearch - hlídat ceny letenek

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!