Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Tip na víkend     

Velkopopovický pivní festival 2015

výroba pivaVe Velkých Popovicích u Prahy se uskuteční 3.ročník gastronomické události nazvané Klobáskofest. Tato gurmánská záležitost začíná v sobotu 19.9.2015 od 10:00 do 17:00 v pivovarském areálu a je pro všechny účastníky zdarma. Na programu bude ochutnávka klobásových pochoutek a zajímavá soutěž pro všechny zúčastněné.

Vložil/a Redakce, 17.9.2015

Nejrozsáhlejší česká zřícenina-Rabí

Rabí, cs.wikipedia.orgJe to nejrozsáhlejší středověká zřícenina v Čechách a zároveň místo, kde Jan Žižka z Trocnova přišel o své jediné zdravé oko. Jistě už každému musí být jasné, že mluvíme o hradu Rabí. Hrad Rabí se nachází v jižních Čechách nedaleko Sušice. Při toulkách místní krajinou se na něj určitě vypravte.

Vložil/a Redakce, 25.9.2014

Kunštátská kaple

Kunštátská kaplePokud se v létě chystáte do Orlických hor, tak byste určitě neměli minout Kunštátskou kapli, která stojí na hřebeni hor ve výšce 1035 m n.m..

Vložil/a Redakce, 3.6.2014

Zima ve Špindlerově Mlýně

Špindlerův MlýnZima nám svými teplotami pomalu dává o sobě vědět. Podívali jsme se tedy, co významného je naplánováno v jednom z nejvýznamnějších lyžařských center u nás – ve Špindlerově Mlýně. Jen pro začátek připomeneme, že letos budou skipasy ve „Špindlu“ o něco dražší.

Vložil/a Redakce, 29.9.2013

Na druhé straně Krkonoš - Karpacz

Karpacz kostel WangKarpacz je jednim z nejoblíbenějších zimních středisek v Polsku jehož území zasahuje až k Sněžce. Z Karpacze ostatně vede sedačková lanovka pod vrchol nejvyšší hory Česka. Lanovka dopravuje na vrcholek Kopa. Odtud vás čeká ješte zhruba kilometrový výšlap na vrchol Sněžky. Cesta je poměrně kvalitní, část je ale po složitějším terénu i s řetězy.

Výstup z Karpacze je možný i na kole. Ovšem terén je rozhodně pro horská kola a převýšení je značné, takže cesta je vhodná spíše pro zkušenější cyklisty.

Vložil/a Redakce, 1.1.2013

Na víkend do Krušných hor

Sníh napadnul snad už všude, proto ničemu nebrání vyrazit na víkend na hory za lyžovačkou. Ideálním rozptýlením od všedních dnů může být prodloužený víkend někde na horské chatě či v hotelu na horách.

 

Vložil/a Redakce, 17.12.2012

Tip na výlet s kočárkem: hora Říp

Ilustrační fotoJaro nám pěkně vrcholí a tak jsme pro vás vybrali jeden tip na výlet, který je vhodný i pro maminky s dětmi (s kočárky) nebo cyklisty. Tip nás zavede do Ústeckého kraje, a to na horu Říp. Říp je velmi dobře dostupný nejen z Prahy či Mělníka. Pod horou, nebo spíše hůrkou, Říp najdete město Roudnice nad Labem.

Vložil/a Redakce, 2.5.2012

Kam o vákendu? Za vínem do Tábora nebo si zacvičit s kočárkem

Táborský festival vína

Termín akce: 15.3.2012 - 31.3.2012

Táborský festival vína je nejdelším festivalem vína a gastronomie v ČR a největší přehlídkou českých a moravských vín na jihu Čech. Na letošním čtvrtém ročníku tituly utvrdí programem, kterého se zúčastní skutečně špička moravských a českých vinařů, degustátorů i sommeliérů. Festival nabídne během 17 dní 19 vinných, gastronomických a kulturních zážitků. Těmi jsou například řízené degustace, tématické degustační večery – snoubení vína a sýrů, zvěřiny či pokrmů obecně; sommeliérskou show, degustační minimum nebo ochutnávku pravých champagne a burgundských vín. To vše opět uzavře velká přehlídka vín v klubu Milenium, kam se již nyní přihlásilo 25 vinařů z ČR i zahraničí. Návštěvník tak dostane jedinečnou možnost ochutnat až 250 vzorků vína!

Vložil/a Redakce, 13.3.2012

Ve Velkých Karlovicích se uskuteční Filmový pohádkový les

Turistický resort Valachy ve Velkých Karlovicích chystá na neděli 12. června pro děti tradiční Pohádkový les. Začne v 10 hodin u hotelu Galik. Letošní ročník je zasvěcen filmovým pohádkám. „Malí návštěvníci tedy potkají při plnění úkolů na dobrodružné cestě kolem hotelu Galik princezny, čerty, vodníky, ale také třeba Popelku, Hloupého Honzu, Princeznu Koloběžku a další hrdiny českých filmových pohádek. Nebude chybět ani drak,“ popsal vedoucí hotelu Galik Pavel Mikula.

Vložil/a Redakce, 7.6.2011

Hanácká kyselka pořádá již po jedenácté akci „Balony nad hradem“

Balonová fiesta nad hradem Bouzov se uskuteční v termínu 26. -27. 8. 2011

Horní Moštěnice, 23. května 2011 – Společnost Hanácká kyselka uspořádá letos již po jedenácté tradiční balonovou fiestu „Balony nad hradem“, která se uskuteční v termínu 26. – 27. 8. 2011 v obci Bouzov na Olomoucku.

Vložil/a Redakce, 25.5.2011
« Předcházející 1 2 3 Další »Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.