Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Kam za nákupy do Londýna?

Londýn, en.wikipedia.orgDíky poměrně krátké vzdálenosti a častým nabídkám levných letenek je Londýn jedním z nejpřitažlivějších evropských měst, která jsou cílem nákupů.

Do Londýna se nejvíce jezdí či létá pro oblečení a nejrůznější dárky. Pro většinu lidí je pochopitelně finančně nedostupné nakupování v luxusních buticích věhlasných designerů a módních guru.

Dobře, kvalitně a zároveň levně lze nakupovat i v obchodních domech a nejrůznějších malých obchůdcích.

 

Doporučované obchody
Spoustu levného, avšak kvalitního a trendy oblečení najdete v celé řadě obchodů, kterých je v Londýně záplava. Jedná se o Zaru, H&M či Mango a další. Mezi méně i více známými značkami, jako je například Lux, Vanesa Bruno a spoustou dalších si můžete vybírat v obchodě Urban Outfitters. Dalším tipem je několikapatrová pobočka Topshopu, která se nachází hned u stanice metra Oxford Circus. Najdete zde nepřehledné řady levného oblečení, ale také butikové značky Rare, Love, Lipsy a spoustu dalších.

Oxford Street, en.wikipedia.orgSortimentu oblečení a doplňků je zde věnováno celé jedno patro a výběr zboží je zde opravdu neskutečný. Aniž se toho můžete všimnout, strávíte zde i několik hodin. Na Oxford Street stojí pobočka Primarku, kde můžete nakupovat oblečení americké trendy značky Forever 21 za výhodné ceny. Je lepší sem přijít hned ráno, neboť později můžete vystát ve frontě u pokladen i přes půl hodiny. Na téže třídě je také dvoupatrový Massimo Dutti, oblíbený River Island, Oasis, Warehouse a další obchodní domy. Tato nákupní oblast je vhodná i pro milovníky obuvi, kterou lze nakupovat v obchodech Clarks, Aldo, Dune a jiných. Pokud budete hledat kvalitnější zboží, zkuste Regent Street, kde jsou obchody Ted Baker, Whistles a Reiss.Další možnosti

Carnaby Street, en.wikipedia.orgCarnaby Street, en.wikipedia.orgKlidnější atmosféru a osobnější přístup personálu najdete na Carnaby Street. Zejména obchůdky Miss Sixty či Traffic People, nebo na začátku ulice stojící obchodní dům Liberty s dražšími značkami lze velice doporučit. Úžasnou atmosféru má i Covent Garden, kde je bohatý výběr značek, ale také možnost nakupovat drobnosti na zdejší tržnici. K nejznámějším trhům v Londýně ale patří Spitalfields, Portobello či Camden. Zde se dají v malých buticích levně nakoupit i populární značky.

 

Nejlevnější ubytování v Londýně přes booking.com

Palmers Lodge Swiss Cottage

Cena na noc pro dva - 1 038 Kč

Limehouse

Cena na noc pro dva - 1 066 Kč


*Autor úvodní fotky - By Jimmy Baikovicius (Flickr: Open Happiness) [CC BY-SA 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)], via Wikimedia Commons

Autoři dalších fotek: volné dílo

 

   Nenechte si ujít příležitost navštívit londýnské trhy!


10 tipů na výlety v anglické metropoli čtěte zde


 

 

 

Čtěte také:

Utečte z londýnských ulic do podmořského světa!

Největší město Evropy v období adventu

Kam vyrazit v hlavním městě Anglie?

Turistická zastávka Piccadilly Circus

Londýnská čtvrť - Chinatown

Nákupování v Regent Street

Průvodce - Trafalgar Square

Westminsterská Katedrála

Navštivte londýnské trhy!

Průvodce - Oxford Street

Londýnská muzea

Průvodce - Soho

Tower of London

Regent's Park

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.03.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.